PDA

View Full Version : asp.net+انتقال

melissa
شنبه 19 شهریور 1384, 10:55 صبح
سلام
من یه مشکل با asp.net دارم.
وقتی یک سایت رو طراحی می کنم و می خوام اون سایت رو روی یه کامپیوتر دیگه با visual studio.net باز کنم خطا می گیره .
می شه به من کمک کنید.
مرسی.

Mahdavi
شنبه 19 شهریور 1384, 13:02 عصر
دوست عزیز
این سوال بارها و بارها در این بخش مطرح و جواب داده شده. شما هم اگه لطف می کردید یه جستجو انجام می دادید حتما به پاسخ می رسیدید.
و اما مشکل شما به یکی از دو روش زیر اونو حل کنید :
1- روی فولدر پروژتون کلیک سمت راست کرده و از گزینه Properties گزینه WebSharing رو انتخاب کنید.
2-در IIS یک Virtual Directory به اسم پروژتون بسازید

aidinwashere
یک شنبه 20 شهریور 1384, 11:42 صبح
فکر کنم منظور این نبوده که با Lan ببینه.
میخواد پروژه رو ببره یه جای دیگه نصب کنه.

Mahdavi
یک شنبه 20 شهریور 1384, 16:09 عصر
فکر کنم منظور این نبوده که با Lan ببینه.
میخواد پروژه رو ببره یه جای دیگه نصب کنه.

مشکلی نیست . lan یا غیرLan بودن تاثیری در کار نداره

aidinwashere
دوشنبه 21 شهریور 1384, 20:48 عصر
اگر به LAN ربطی نداره پی چرا میگید Web Sharing رو فعال کن؟

melissa
جمعه 25 شهریور 1384, 22:27 عصر
بابا اصلان مشکلم اینا نیست
من می خوام پروژه ای رو که با visual studio.net نوشتم توی یه کاپیوتر دیگه با ویژوال استدیو باز کنم.
چی کار کنم؟

Behrouz_Rad
جمعه 25 شهریور 1384, 23:01 عصر
تا خطا رو نبینیم نمی تونیم در مورد علت بروز اون اظهر نظر قطعی کنیم!
اما آنچه که مسلم هست اینه که پروژه های ASP.NET جهت اجرا بر روی سیستم های دیگه، نیازمند تغییراتی در فایل های sln و webinfo خود هستند.
این دو فایل را در Notepad باز کنید و مسیر ایجاد آنها بر روی سیستم قبلی را با سیستم جدید تطبیق دهید.
راه دیگر نیز این است که پروژه را بر روی سیستم جدید در همان جایی کپی کنید که بر روی سیستم قبلی ایجاد شده!
ایجاد Virtual Folder بر روی Web App را فراموش نکنید.
موفق باشید.

Vahid_Keyany
جمعه 25 شهریور 1384, 23:17 عصر
فکر میکنم مشکلتون این باشه که ویژوال استودیو دو فایل برای هر پروژه در شاخه MyDocuments\Visual Studio Projects ایجاد میکند که موقع انتقال پروژه مسلما شما آنها را کپی نمیکنید و فراموش میشوند. من یک بار به این مشکل برخوردم ، حتی دایرکتوری مجازی هم روی شاخه پروژه ایجاد کرده بودم . پروژه اجرا میشد ولی تو ویژوال استودیو باز نمیشد. یک پروژه جدید ایجاد کردم با همان نام و سپس آن را بستم و فایلهای اصلی را جای فایلهای پروژه جدید کپی کردم ، بجز فایلهای سلوشن و خود فایل پروژه . بعد تک تک فرمهای قبلی را به پروژه جدید Add کردم.

البته آقای راد مسلما میتوانند توضیح منطقی آن را بیان کنند ، پیشاپیش از ایشان تشکر میکنم

Behrouz_Rad
شنبه 26 شهریور 1384, 00:09 صبح
بله کاملا منطقی هست و این توضیح منطقی در پست قبلی من توضیح داده شده.
چون فایل های sln و webinfo را حذف کردید.
مسلما در این حالت پروژه به درستی کار خواهد کرد.
موفق باشید.