PDA

View Full Version : سوال: جلوگیری از تکرار در کیوری

rashidianc
یک شنبه 04 اردیبهشت 1390, 08:14 صبح
با سلام من برنامه طراحی کردم که برای ورود اطلاعاتم از یک فرم و ساب فرم استفاده میکنم مشکلم اینه که در هربار وارد کرد اطلاعات سابفرم نامهای تکراری در کیوری ایجاد میشن میخام در کیوری که ساختم این تکرار حذف بشه . در ضمن طرز حذف تمام نوار ابزارهای موجود در اکسس 2003 را بهم بگید طوری که کاربر به غیر از stsrtup هیچ مورد دیگری را مشاهده نکند. اینهم فایل ضمیمه برای بررسی بیشتر.69094

dadsara
یک شنبه 04 اردیبهشت 1390, 10:26 صبح
سلام
باتوجه به نوع طراحی جنابعالی خوب طبیعی است که اطلاعاتی که یکبار در جدول پدر ایجاد می کنید در کوئری بایستی تکرار شود
که این مشکل در هنگام تهیه ریپورت رفع می شود

rashidianc
یک شنبه 04 اردیبهشت 1390, 10:45 صبح
قسمت تکرار بودن حل شد فقط خاهشن در مورد بخش دوم سوالم (حذف تمام نوار ابزارها در اکسس 2003 ) کمک کنید .

hf.farhadi
یک شنبه 04 اردیبهشت 1390, 18:55 عصر
با سلام
نمونه شما رو تغییر دادم .ببین به کارت میاد
میتونی فرمهاتو با روش فرم شروع یه جوری بسازی که کاربر حتی نتونه منوی اکسس رو هم ببینه

rashidianc
دوشنبه 05 اردیبهشت 1390, 12:47 عصر
ممنون ولی میشه بگید چطوری اینکارو کردید ؟منظورم طرز پنهان کردن نوار ابزارهاست و چطوری میشه آشکارشون کرد ؟

hf.farhadi
دوشنبه 05 اردیبهشت 1390, 14:58 عصر
با سلام
تو گزینهtools > startup میتونی همه منوهاتو تحت کنترل نگه داری ، آیکون فرمهات و گزارشات رو عوضش کنی
یا حتی میتونی به دلخواه خودت منو براش درست کنی

rashidianc
سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 08:29 صبح
ممنون از کمکتون ولی الان گیر کردم منوهام آشکار نمیشن ! شیفت هم میزنم نمیان ؟! باید چیکار کنم ؟

hf.farhadi
سه شنبه 06 اردیبهشت 1390, 17:46 عصر
سلام
تو صفحه شروع نمیان یا کل برنامه

rashidianc
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1390, 08:14 صبح
بازم ممنون حل شد .

rashidianc
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1390, 08:21 صبح
الان یک کیوری ساختم که از دو کیوری تغذیه میشه و برای هر رکوردی که در کیوری دیگه موجود نیست اجبارن یک رکورد تکراری میده ! چطور میشه در این نوع کیوری از تکرار اسامی تکراری جلوگیری کرد ؟

hf.farhadi
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1390, 18:35 عصر
سلام دوست عزیز
بهتره این موارد رو نمونه برنامه آپلود کنی تا دوستان و اساتید عزیز بهتر بتونن راهنمایی کنن
موفق و سربلند باشی