PDA

View Full Version : سوال: مشکل ردراجرای برنامه سی شارپ در شبکه

setare1122
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1390, 10:25 صبح
سلام دوستان
به مشکلی برخوردم که امیدوارم به لطف دوستان به جواب برسم
یه برنامه ای نوشتم که بیشتر کارش گزارش گیری است به همین دلیل از کریستال ریپرت استفاده کردم ولی به مشکل برخوردم
1)برای اجرای برنامه تو شبکه باید چکار کنم؟؟؟
البته من .net framework رو سیستمی که قرار بود اجرا شه نصب کردم ولی فقط تونسم محیط برنامه رو ببینم
قسمت گزارش گیری کار نمیکنه وخطا میده
2)برای اجرا در شبکه مسیر پایگاه داده رو باید تغییر بدم؟چون مسیر اولیه درایو سیستم خودمه
دوستان حسابی به مشکل برخوردم به کمکتون نیاز دارم حسابی گیج شدم:افسرده:

HAMRAHSOFT.IR
چهارشنبه 07 اردیبهشت 1390, 11:04 صبح
دوست خوب بهتر از برنامه Stimulsoft استفاده كني كه هم قدرت بيشتري داره هم داخل شبكه براهتي حتي از پوشه شير هم جواب ميده

setare1122
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 08:57 صبح
دوست عزیز امکانش هست بیشتر توضیح بدی تا بفهمم باید چکارکنم؟

مهدی رحیم زاده
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 09:39 صبح
با سلام دوست عزیز
نیازی نیست که شما برنامه رو تعییر بدید
اگر بانکتون sql باشه تنها کافیه توی کانکشن استرینک serverName رو برابر با آی پی سروری که بانک روش نصبه بزارید
و برای نمایش گزارشات هم تنها کافیه که مرچ ماژول های کریستال رو نصب کنید
روش ایجاد یک ستاپ برای برنامه که بتونه همه اینا رو خودش نصب کنه شامل دات نت و کریستال و ... هم توی لینکی که توی امضاء من هست ، توضیح داده شده . میتونید از اون استفاده کنید
موفق و پیروز باشید

mcandovani
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 15:56 عصر
شما در بخش refrence روی فایل های crystal کلیک راست کنید و در properties گزینه copy local را true کنید . در این هنگام کلیه refrence های کریستال نیز در فولدر شما کپی می شه و حتی نیاز در مقصد هم کریتال نصب باشه

mcandovani
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 15:59 عصر
البته نظر دوستمون هم خوبه و Stimulsoft هم گزارش ساز خوبیه
در ائنجا هم باید refrence های Stimulsoft رو در فولدر ریخت.

من از هر دو چند سالی هست که استفاده می کنم در حد قابلیت های عمومی هر دو یکسان هستند.
بعلاوه بر این stimul soft از فارسی به طور کامل در کامپوننت های خودش پشتیبانی میکنه