PDA

View Full Version : ضبط مکالمات تلفنی

شفیعی
یک شنبه 20 مهر 1382, 22:23 عصر
سلام

ایا برنامه هست که توسط آن بتوان مکالمات تلفنی را ضبط نمود اگر هست نام برنامه چیست واگر نیست چگونه می توان چنین برنامه ای نوشت که همزمان با وصل ارتباط تلفنی برنامه مکالمات را به صورت یک فایل صوتی ضبط نماید

linux
دوشنبه 21 مهر 1382, 00:57 صبح
این برنامه هم کالر‌آی‌دی هست هم ضبط مکالمات

mr_esmaily
دوشنبه 21 مهر 1382, 14:37 عصر
سلام
من برنامه رو نصب کردم ولب موقعی که دگمه رکورد رو می زدم ارتباط بعد از چند پانیه قطع می شد!
بگذریم حالا چه جوری میشه یه برنامه مثل این با وی بی نوشت؟

ساران سافت
یک شنبه 18 آبان 1382, 12:30 عصر
با سلام:
یک سوال؟ چرا IDCaller آن بر روی کامپیوتر من کار نمی کند؟ آیا برای شما هم همین طور است؟
سورس برنامه ای پیدا کردم با وی بی که IDCaller را نمایش می دهد؟ اما باز برای من کار نمی کند. چرا؟
آنرا روی چند کامپیوتر و چند خط تلفن امتحان کردم اما باز جواب نداد (آن خطها ID Caller داشتند!)
لطفاٌ به من بگویید آیا برای شما هم همانطور می باشد یا مودم من ایراد دارد.

ساران سافت
سه شنبه 20 آبان 1382, 11:47 صبح
با سلام :
شماهایی که برنامه را دانلود کردید و حتماٌ امتحانش هم کردید. نمی شد نتیجه کارتان را اینجا بگذارید!!!!!! :evil:

bbehnam
سه شنبه 20 آبان 1382, 12:28 عصر
دوست عزیز برای اینکه دقیقا متوجه بشید از شما یه سوال میپرسم

اگر تلفن شما قابلیت caller Id نداشته باشه ولی این امکان از سوی مرمز تلفن فراهم شده باشه میشه از این سیستم استفاده کرد؟

مسلما خیر

پس برای اینکه با کامپیوتر هم بشه این کار رو انجام داد مودم باید این قابلیت رو داشته باشه .
که هیچ کدوم از مودمهای معمولی توی بازار این قابلیت رو ندارند

S.Azish
سه شنبه 20 آبان 1382, 12:49 عصر
همونطور که دوستمون گفتن یا باید مودم این قابلیت رو داشته باشه یا باید دستگاهی به نام Caller ID رو که معمولآ یا به COM پورت یا به USB وصل میشه استفاده کرد. مودمهایی که این قابلیت رو داشتن تقریبآ دیگه تولید نمیشن.

http://www.crucible-technologies.co.uk/caller-display.asp

ساران سافت
سه شنبه 20 آبان 1382, 14:42 عصر
ممنونم. من هم دقیقاٌ همین را می خواستم بدانم که آیا مودمهای شما هم این قابلیت را دارند یا خیر. :wink:
باز هم ممنون...................... :oops:

Amin_tus
چهارشنبه 21 آبان 1382, 04:04 صبح
با اجازه شما باید بگم که کلیه برنامه ها به هر نحو به هر شکل بر روی مودم DFM-560E ساخت کارخانه D-LINK در ایران کاملاً جواب دادند.... برای اون دوستانی که میخوان مودمشون رو عوض کنند میگم....

nematia
چهارشنبه 21 آبان 1382, 07:27 صبح
ModemSpy و Advanced Call recorder و FaxTalk Communicator هم چیزای خوبی هستن.

bbehnam
چهارشنبه 21 آبان 1382, 12:35 عصر
سلام

قیمت این مودم رو میدونید چند؟

sohrab o
پنج شنبه 02 فروردین 1386, 10:41 صبح
دوستان این برنامه که گذاشتید نیست
میشه مجدد بزارید؟

SabaSabouhi
سه شنبه 07 فروردین 1386, 12:29 عصر
با سلام
من مودم Zoltrix دارم، از کجا باید بفهمم که مودم من این قابلیت رو داره یا نه. (یا در مورد هر نوع مودمى ...)

و آیا داشتن امکان CallerID و ضبط مکالمات هر دو به نوع مودم بستگى دارد و یا فقط CallerID این مشکل رو داره؟

صبا صبوحى