PDA

View Full Version : سوال: علت به نمایش در نیامدن لیبل ها در پروژه نصب شده

aminpprog
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 01:41 صبح
سلام دوستان :
من در ویندوز ایکس پی پروژه ای را نوشته ام که در فرم اولیه از چند لیبل استفاده شده است . حال بعد از اتمام کار پروژه ، آن را با "Package And Deployment" کامپایل کردم و برنامه نصب کننده پروژه را آماده کردم .
اکنون زمانی که پروژه ام را در سیستم مقصد (که سیستم عامل آن نیز مانند سیستم من ویندوز ایکس پی است) نصب می کنم لیبل های به کار رفته در فرم اولیه نمایش داده نمی شوند ، تا زمانی که سیستم یک بار ریستارت شود (این در حالی است که من به برنامه نصاب پروژه ام فونت های لازم را نیز اضافه کرده ام) .
علاوه بر این پس از ریستارت کردن ، لیبل ها نمایش داده می شوند اما فونت های استفاده شده برای لیبل ها همان فونت هایی نیستند که من در پروژه خودم از آنها استفاده کرده ام .
در ضمن True بودن خاصیت Right to Left آنها نیز رعایت نمی شود . برای مثال جمله "گزینه مقابل را کامل کنید :" را به شکل ": گزینه مقابل را کامل کنید" نمایش می دهد .
حال از شما خواهش می کنم مرا در حل ای چند مشکل راهنمایی نمایید . با تشکر :لبخندساده:

محسن واژدی
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 03:18 صبح
سلام علیکم
برای حل مشکل فونت ها: هنگامی که فونت ها در فولدر Fonts ویندوز کپی میشوند حتما" بایستی فونت های کپی شده در ویندوز ثبت شوند که در ساده ترین راه کافیست فولدر Fonts یکبار گشوده شود که در اینصورت ویندوز خود عمل ثبت فونت های جدید را انجام میدهد

و در مورد مشکل دومتون یعنی RTL: به ControlPanel وارد شوید و برنامه Regional and language options را بازکنید سپس به سربرگ Languages رفته و جعبه "Install files for complex script and right-to-left languages" را روشن کنید و OK را فشار دهید

در پایان هم یکبار سیستم را Restart کنید

موفق باشید

aminpprog
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 10:08 صبح
بسیار از راهنمایی صمیمانه شما متشکرم .
پس از راهنمایی شما درسیستم مقصد که دقت کردم به این نتیجه رسیدم که گزینه "Install files for complex script and right-to-left languages" فعال بوده است و در ضمن همان طور که در پست بالا نیز به آن اشاره کرده بودم سیستم را نیز یک بار ریستارت کرده بودم اما باز هم این مشکلات وجود داشت .
لطفا اگر راهنمایی دیگری به ذهنتان خطور می کند راهنمایی ام نمایید . با تشکر (یک بار هم تشکر کردم)

vbhamed
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 10:50 صبح
سلام

فايل c:\windows\system32\VBAME.DLL رو در سيستم مقصد و همين مسير كپي و رونويسي كنيد
البته با فرض نصب بودن ويندوز در c:\windows

aminpprog
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 14:17 عصر
بسیار از راهنمایی شما ممنونم . (1 بار تشکر کردم)