PDA

View Full Version : سوال: لود کردن فرم به صورت زوم شده

mohsencom
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 22:41 عصر
با سلام خدمت همه

سوالی در مورد فرم داشتم...میخواستم ببینم چطور میتونم یک فرم رو لود کنم به صورتی که از وسط تصویر شروع به باز شدن کنه و اندازش کم کم بزرگ بشه به تا به اندازه اصلی خودش برسه

یا به عبارتی با سایز کوچک شروع به باز شدن کنه و زوم بشه تا زمانی که به اندازه اصلی برسه

ممنون میشم اگه راهنمایم کنید

Navid Asadi
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 23:00 عصر
دوست عزیز برای این کار به نظرم باید از wpf استفاده کنی (من زیاد با اون کار نکردم که بیشتر راهنماییت کنم)
در باره اون هم تو این سایت کد زیاده هم فیلم آموزشیش زیاد هست

mohsencom
شنبه 10 اردیبهشت 1390, 23:15 عصر
دوست عزیز برای این کار به نظرم باید از wpf استفاده کنی (من زیاد با اون کار نکردم که بیشتر راهنماییت کنم)
در باره اون هم تو این سایت کد زیاده هم فیلم آموزشیش زیاد هست

مرسی از راهنماییت دوست عزیز :لبخندساده:
ولی یعنی هیچ راهی نداره بدون استفاده از wpf اینکارو کرد؟؟؟؟.....من فقط نمیدونم چطوری از وسط تصویر عرض و ارتفاع فرم رو کم کم زیاد کنم

omid-vbAuto
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 00:52 صبح
من برات می نویسم نگران نباش

omid-vbAuto
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 01:03 صبح
::::.:::.::.:::::::.:::::.:::::::.:::::

mohsencom
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 01:43 صبح
ممنون دوست عزیز :قلب:
عالی بود....فقط موقع بزرگ شدن تیکه تیکه بزرگ میشه که اینم فکر کنم بخاطر کدنویسی یدون توابع گرافیکی هست...که در اون صورت فکر کنم باید از wpf استفاده کنم.....بهر حال دستت درد نکنه...ممنون از وقتی که گذاشتی :بوس:

omid-vbAuto
یک شنبه 11 اردیبهشت 1390, 01:58 صبح
ممنون دوست عزیز :قلب:
عالی بود....فقط موقع بزرگ شدن تیکه تیکه بزرگ میشه که اینم فکر کنم بخاطر کدنویسی یدون توابع گرافیکی هست...که در اون صورت فکر کنم باید از wpf استفاده کنم.....بهر حال دستت درد نکنه...ممنون از وقتی که گذاشتی :بوس:

ببین دوست عزیز اینکه تیکه تیکه می شه می تونی با دو روش زیر درستش کنی:

1- دستکاری در سرعت تیک timer

2 - دستکاری در افزایش مقدار طول و عرض فرم.با این کارها این تیکه تیکه شدن هم از بین می ره.(البته مطمئن شوید که کارت گرافیکی شما نصب هست).

Navid Asadi
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 23:09 عصر
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید چرا که تمام سیستم ها CORE i7 نیستند و سیستم های معمولی خوب اجرا نمیشه!
من فکر کنم با کد های html بشه یکار هایی کرد!

omid-vbAuto
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 23:40 عصر
دوست عزیز من پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید چرا که تمام سیستم ها CORE i7 نیستند و سیستم های معمولی خوب اجرا نمیشه!
من فکر کنم با کد های html بشه یکار هایی کرد!

من این برنامه ای رو که گذاشتم تو یه کامپیوتر عهد بوغ یا بوق امتحان کردم بخوبی کار کرد تازه XP هم بودش.

در ضمن من که کار خاصی نکردم که بازی Call of duty که نیستش.یه کار سادس که به راحتی انجام میشه.

alimanam
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 17:25 عصر
با سلام

عالی بود....فقط موقع بزرگ شدن تیکه تیکه بزرگ میشهمیتونی از DoubleBuffer استفاده کنی تا این مشکل به راحتی حل بشه .

موفق باشید ./