PDA

View Full Version : سوال: لاگین به صفحات پوشه خاصی

heyamos
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 16:25 عصر
من برنامه ای دارم که ۵نقش متفاوت داره که هرکدوم باید به صفحات پوشه خاصی برن که سطح دسترسی رو تنظیم کردم اما بعد لاگین همه به یه صفحه میرن ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

hlikehamed
دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 16:52 عصر
اگر از ممبرشیپ استفاده می کنید دسترسی یوزرها رو می تونید محدود کنید.
از web.config هم می تونید استفاده کنید. با توجه به رول های سایت می تونید دسترسی ها رو محدود کنید

bardizad
سه شنبه 13 اردیبهشت 1390, 11:37 صبح
با سلام :
دوست عزیز به نظرم تا اونجایی که درست متوجه شدم شما میبایست از منوی Website گزینه ASP.NET Configuration رو انتخاب کنید و در اونجا به تعداد رول هایی که دارید تعریف کنید و برای هر رول سطح دسترسی تعریف کنید داخل برنامه تون از این رول ها استفاده کنید که البته این تنظیمات رو میتونید از تو فایل WebConfig هم انجام بدید برای راهنمایی بهتر میتونید از آدرس زیر ویدیوی آموزشی رو ببینید .
امیدورام بدردتون بخوره و توضیحات براتون قابل استفاده بوده باشه
http://www.asp.net/general/videos/lesson-9-securing-your-web-site-with-membership-and-login-controls

heyamos
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 10:43 صبح
خیلی ممنونم ولی من همه این کارا رو انجام دادم الان بعد لاگین میره به صفحه home که همه یوزرها بهش دسترسی دارن من میخام هر رول بره به پوشه خاصش destentionurlلاگین و باید صفحه خاصی گذاشت؟

hlikehamed
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 11:40 صبح
بعد از لاگین باید نقش کاربر رو بررسی کنی و با توجه به نقشی که داره کاربر رو redirect کنی به اون صفحه خاص.