PDA

View Full Version : گفتگو: سایت خریدو فروش رو چه جوری قابل اعتماد کنم!

ICANICAN
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 08:28 صبح
با عرض سلام من یه سایت طراحی کردم برای فروش تابلوهای هنری. برای قسمت سفارش مشتری نمی دونم از چه روشی استفاده کنم خودم نظرم اینه که این طوری باشه :مشتری عکس محصول رو ببینه ،ثبت نام کنه ،محصولا را سفارش بده ،نصف قیمت تابلو رو به حساب ما بریزه موقع تحویل هم نصف باقی مانده رو به مامور ما که برای تحویل میره بده .
اما اینجا مسله اعتماد مشتری پیش میاد که از کجا اعتماد کنه و نصف پول محصول را بپردازه .
اگر هم بخواهیم که کل پول محصول رو موقع تحویل بگیریم شاید مشتری بزنه زیرش و خرید نکنه اون وقت محصولی که تولید کردیم و هزینه رفت و امد از بین می ره و محصول تولید شده رو دستمون می مونه.
یه سوال دیگه هم اینکه برای این جور سایتها که در زمینه خرید و فروش فعالیت دارند، باید از جایی مجوز بگیریم تا فعالیتمون قانونی باشه و بعدا مشکلی پیش نیاد .
با تشکر

mmnoody2006
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 14:00 عصر
برادر شرکت پست بهترین روشه شما فکر کنم باید بری یه اکانت برای فروشگاه خودت بسازی و بعد هم کل قیمت رو دم در از مشتری برات میگیرن و کالا رو تحویل مشتری میدن کلا اینطوری مشتری بیشتر اعتماد می کنه

alonemm
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 14:27 عصر
باسلام:
یک راه برای اینکه کاربر به شما اعتماد کنه و پرداخت وجه هم به درستی انجام بشه اینه که شما با یک بانک قرارداد ببندید و سیستم پرداخت وجه رو به اون سامانه لینک کنید.

موفق باشید.

raminsoft
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 14:12 عصر
جدیدا وزارت بازرگانی نماد اعتماد الکترونیکی ساخته ، میتونی اونجا هم عضو بشی
http://ecne.ir

خیلی سایتا مثل دیجی کالا هم عضو شدن !