PDA

View Full Version : BZUTIL برای دوستان

بابک زواری
دوشنبه 21 شهریور 1384, 23:41 عصر
شرمنده یادم رفته بود
این یک DLL هست که باید در Refrence برنامه اتون اضافه بشه بعد یک متغییر از این نوع تعریف کنید و کلی تابع و خرت و پرت بدست بیارید
فقط دوستان یک همت کنن مشکلات بقیه رو هم حل کنن یا یک مثال ساده بذارن واسه استفاده بقیه

Morteza Manafpour
سه شنبه 22 شهریور 1384, 16:13 عصر
آقای زواری این برنامه یه Alarm قشنگ داره که با حروف گ چ پ ژ مشکل داره اگه سورس مربوط به Alarm رو بزارین ممنون می شم.

vb341
جمعه 25 شهریور 1384, 10:12 صبح
آقای زواری باسلام. من با اجازه شما تو فرمی که برای نمایش پیام به کاربر بود در فونت اون تغییرات دادم .
فقط میخواستم ببینم همه گزینه ها جواب میدن . چون من با چن تاشون نتونستم کار کنم .یک مثال هم گذاشتم اگر شما و یا دوستان در مورد بقیه گزینه ها تونستن کمک کنن تا کار همه امکاناتش رو بفهمیم ممنون میشم .
در ضمن خدمت دوست عزیزمون عرض کنم که فارسی رو هم درست نمایش میده

بابک زواری
جمعه 25 شهریور 1384, 10:52 صبح
آقای زواری باسلام. من با اجازه شما تو فرمی که برای نمایش پیام به کاربر بود در فونت اون تغییرات دادم . فقط میخواستم ببینم همه گزینه ها جواب میدن . چون من با چن تاشون نتونستم کار کنم .یک مثال هم گذاشتم اگر شما و یا دوستان در مورد بقیه گزینه ها تونستن کمک کنن تا کار همه امکاناتش رو بفهمیم ممنون میشم .

شرمنده متوجه نشدم منظورتون چیه ؟ میشه بیشتر توضیح بدید

vb341
جمعه 25 شهریور 1384, 19:37 عصر
سلام . منظورو این بود که Alarm رو که حروف فارسی مثل گ پ چ ژ رو نمایش نمیداد فونتش رو تغییر دادم تا درست نمایش بده .
و دیگه اینکه چند تا از خصوصیات رو نتونستم باهاشون کار کنم و اگر امکانش هست یه نگاه به مثالی که گذاشتم بیندازین .
خصوصیاتی مثل fade , spelmoney,spelnumber,clascrc,clasencryption, نفهمیدم که چکار میکنن ؟

vb341
جمعه 25 شهریور 1384, 23:45 عصر
در ضمن جناب زواری اگه یه کلاس کار با تاریخ فارسی اضافه میکردین واقعا توپ توپ میشد .

بابک زواری
دوشنبه 28 شهریور 1384, 12:25 عصر
خوب بخش تقویم رو که جداگانه تو سایت گذاشتم