PDA

View Full Version : سوال: کار با فرم های HTML و ارسال اطلاعات آن به MySQL توسط PHP

Sir.Mohammad
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 17:29 عصر
سلام خدمت دوستان محترم
لطفا آموزش ساخت جدول و فیلد در MySQL رو توضیح بدید و بگید چطوری میشه با فرم های HTML اطلاعاتی را به دیتابیس ارسال کرد و چطوری میشه تمام رکورد های ثبت شده را با PHP در یک صفحه HTML نشان داد.

مثلا می خواهیم یک جدول با نام Shop و فیلد های زیر را ایجاد کنیم:
ID فیلد کلید.
نام محصول
قیمت محصول
مدل محصول
توضیحات محصول

حالا می خواهیم یک فرم HTML طراحی کنیم که با زدن دکمه ی Submit رکورد های مذکور رو در دیتابیسمون ارسال و ثبت کنه.
در آخر هم می خوایم تمام رکورد هارو در قالب HTML خروجی بگیریم.
------------------------------------
هر کدوم از دوستان در هر بخش از موضوع فوق اطلاعاتی داره دریغ نکنه بسیار ممنون
برای یک پروژه نیاز فوری به این اطلاعات دارم
با تشکر

xoogle.ir
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 18:00 عصر
چیزی که شما احتیاج دارید اینه که یک نفر کد رو براتون بنویسه و بهتون بده نه آموزش.

Sir.Mohammad
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 19:19 عصر
چیزی که شما احتیاج دارید اینه که یک نفر کد رو براتون بنویسه و بهتون بده نه آموزش.

خوب شما با این مشکلی دارید ؟
در ضمن کسی که این کارو نجام میده یک آموزش هم به سایت اضافه کرده که شمال سه بخش هست:
ساخت جدول و فیلد در MySQL
ارسال اطلاعات با فرم
ارتباط با بانک توسط PHP

حالا شما مشکلت چی هست دوست من ؟

در ضمن زکات علم آموختن هست !

numberone1
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 19:26 عصر
آموزش و قبلا خيلي ها گذاشتن
كافي بود توي اينترنت يك سرچ جزئي بكنيد
http://barnamenevis.org/showthread.php?269194-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-PHP-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AB%D8%A7%D9%84

xoogle.ir
چهارشنبه 14 اردیبهشت 1390, 23:56 عصر
خوب شما با این مشکلی دارید ؟
حالا شما مشکلت چی هست دوست من ؟
در ضمن زکات علم آموختن هست !
من مشکلی ندارم فقط جهت اطلاع گفتم چون از طرز بیان شما به نظر نمیاد که کوچکترین اطلاعاتی در مورد این مسایل داشته باشید و آموزش به درد کسی میخوره که حداقل اطلاعات رو داشته باشه.

Sir.Mohammad
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390, 18:31 عصر
من مشکلی ندارم فقط جهت اطلاع گفتم چون از طرز بیان شما به نظر نمیاد که کوچکترین اطلاعاتی در مورد این مسایل داشته باشید و آموزش به درد کسی میخوره که حداقل اطلاعات رو داشته باشه.

من تنها چیزی که از این مطالب بلد نیستم خروجی گرفتن هست و ساخت جدول

Mahdi.Spirit
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390, 19:44 عصر
شما این لینك جناب numberone1 رو مطالعه كنید تقریبا همه چیز توش هست