PDA

View Full Version : سوال: درج کد PHP در جوملا

ateryad
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390, 08:22 صبح
با سلام
من برنامه ای به زبان PHP نوشته ام و می خواهم که این برنامه را در داخل یکی از صفحات جوملا جا بدهم، ولی راهی برای این کار بلد نیستم.
دوستان عزیز اگه راهی بلد هستند ممنون میشوم تا به بنده انتقال بدهند.

www.ateryad.gigfa.com

.fatemeh
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390, 11:35 صبح
سلام
می تونید یک منوی جدید بسازید و نوع اون رو لینک خارجی قرار بدید، و در آدرس لینک، لینک صفحه خودتون رو بزارین.
69564
69565

یا یک صفحه مطلب ایجاد کنید و لینک صفحه برنامتون رو اونجا قرار بدین

ateryad
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 07:58 صبح
سلام دوست عزیز
ممنون از شما، ولی با این کار برنامه بنده در همون قالب قبلی به نمایش در می آید؟؟؟

yakouza
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 09:56 صبح
مگه قراره کجا نمایش داده شه خب باید تو همنون قالب باشه دیگه!

ateryad
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 14:43 عصر
دوباره سلام
من طبق روش بالا کار کردم ولی هیچ نمایش داده نشد.
مسئله دیگه این هست که وقتی مطالب جدید رو داخل سایت قرار می دهم، مطالب به سمت راست ترازبندی می شود و شمایل صفحه به هم می خورد.
باور کنید.

.fatemeh
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 15:19 عصر
کجا هیچی نمایش داده نشد؟
داخل صفحه ای که برنامتون رو نوشتین؟
یه عکس از بهم ریختگی صفحتون وقتی که مطلب ایجاد می کنید، بذارین

ateryad
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 18:11 عصر
سلام دوست عزیز
این عکس مربوط به بهم ریختگی صفحه بعد از درج مطلب در صفحه میشه:

و دست عزیز من می خواهم که کدی که با زبان PHP نوشتم در داخل قالب نمایش داده بشود.
نه در صفحه جداگانه و بدون هیچ امکاناتی.

click2ir
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 07:07 صبح
سلام دوست عزیز برای اینکار شما 4 کار می تونی انجام بدی.
1- باید یه کامپوننت بنویسی که مطلبی که می خوای رو درون اون بنویسی برای اینکه کامپوننت نویسی رو یاد بگیری می تونی به سایت joomla.org مراجعه کنی. البته داخل قالب نمایش داده می شه.
برای دیدن نمونه اینجا یه سر بزن نمونه کامپوننت (http://barnamenevisan.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=192:1390-02-17-00-53-32&catid=57:1390-02-19-07-37-44)
2- یا یک راه ساده تر می تونی یه ماژول بسازید و در داخل صفحه داخل position مربوطه که می تونه در صفحه یا اطراف باشه قرار بدی اگر جای position ها مناسب نبودن می تونی از رو ش سوم استفاده کنی.
3-می تونی خودت یه position تعریف کنی و این ماژولای که نوشتی رو درون اون صدا بزنی
4- می تونی کد رو به صورت دستی داخل کد صفحه قالبت قرار بدی که اسم اش index.php هست اش
امیدوارم که بدرد بخور بوده باشه
موفق باشی
دلیل به هم ریختگی صفحه هم به دلیل تنظیم نکردن صحیح تنظیمات صفحه نخست در منوی اصلی می باشد