PDA

View Full Version : حرفه ای: درگاه بانک تجارت

r0o0yaaa
پنج شنبه 15 اردیبهشت 1390, 10:45 صبح
سلام دوستان خسته نباشید
من برای پرداخت اینترنتی از درگاه بانک تجارت استفاده میکنم ، اما همه Sample Code هایی که دارن پیاده سازی شده با PHP ... هست ، اما صفحه من ASP.net هست .
اما مشکل من در صفحه بازگشت هست ،چطوری باید مقدار برگشتی که صحت پرداخت رو مشخص میکنه چک کنم ؟؟؟؟
خودشون یه متد دارن ، اما این متد یه NameSpace ، using ..... یه چیزی میخواد که من بتونم صداش بزنم !!!
لطفا کمک :گریه:

r0o0yaaa
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 12:31 عصر
هیچ کس نیست یک کمک کوچولو بکنه !!!!
لطـــــــــــــــــــــــ ــــــــفا !!!!

r0o0yaaa
شنبه 17 اردیبهشت 1390, 19:26 عصر
یعنی هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــیچ کس با تجارت کار نکرده :گریه:
شایدم خسیس هستید تو دادن اطلاعات !!! :گیج:

iman_ad
شنبه 17 اردیبهشت 1390, 21:06 عصر
به داکیومنتی که بانک می ده مراجعه کن
معمولا پیاده سازی مشابه استفاده از httppost و webservice

r0o0yaaa
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 10:25 صبح
ممنونم از پستتون اما توی داکیومنتی که دادن ، توضیح خاصی وجود نداره ، وگرنه مزاحم نمیشدم ... :ناراحت:

mogh90
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 10:15 صبح
شما تونستی کاری بکنی؟
sample code به زبان PHP داری یا ماژول آماده؟

General-Xenon
چهارشنبه 09 مرداد 1392, 10:32 صبح
سلام دوستان خسته نباشید
من برای پرداخت اینترنتی از درگاه بانک تجارت استفاده میکنم ، اما همه Sample Code هایی که دارن پیاده سازی شده با PHP ... هست ، اما صفحه من ASP.net هست .
اما مشکل من در صفحه بازگشت هست ،چطوری باید مقدار برگشتی که صحت پرداخت رو مشخص میکنه چک کنم ؟؟؟؟
خودشون یه متد دارن ، اما این متد یه NameSpace ، using ..... یه چیزی میخواد که من بتونم صداش بزنم !!!
لطفا کمک :گریه:

سلام .. ببین برای اینکه بفهمی پرداخت OK بوده یا نه ... مقدار یکی از پارامتر های ارسالی از Request رو باید دریافت کنی .. حالا Key مورد نظر چی هست رو exm خودت چک کن ... بعد از این کار که برگشت خورد مثلا کد 0 بر می گردونه ... که این کد برابر تراکنش موفق هست .. با استفاده از مقادیر دیگه که شناسه پرداخت و ... هست باید تابع نهایی رو فراخوانی کنی که تازه اون موقع پول بصورت واقعی در حساب شما قرار خواهد گرفت .. در غیر این صورت وب سرویس های بانک پول رو ظرف مدتی از حساب شما کسر خواهد کرد

ضمنا خود بانک پشتیبانی داره .. تماس بگیری برات مشکلت رو حل می کنن
موفق باشی