PDA

View Full Version : مشکل انتقال بانک بر روی سرور اینترنت

rahami
سه شنبه 22 شهریور 1384, 10:51 صبح
من برنامه ام را با ASP.NET , SQlSERVER کار کرده ام و حالا که می خواهم آن را آپلود کنم نمی دانم بانک SQL را چطوری آپلود کنم. از طریق انتقال فایل MDF یا اسکریپت؟ از سرور هم فقط IP و User , Password را دارم.
از دوستان با تجربه در خواست راهنمایی دارم.
با تشکر
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
پیامبر، تجلی بعثت است و در باطن بعثت ، این من و توایم که مبعوث شده ایم.

Shaya
سه شنبه 22 شهریور 1384, 11:09 صبح
سلام،
تا آنجائیکه من تجربه دارم و سایت آپلود کردم، بهترین راه این است که آدرس اینترنتی دیتابیس را داشته باشید و با استفاده از ابزارهایی مانند Enterprise Manager عمل آپلود را انجام دهید. توجه داشته باشید که برای اینکه به مشکلی برنخورید، حتما سرویس پک 3،SQL Sever 2000 را نصب کنید. معمولاً در کنترل پنل سایت‌ها می‌توان ابزاری برای ساخت دیتابیس و ایجاد کاربر پیدا کرد.
روش دیگر این است که اگر دومین‌تان ابزار آنلاین برای کار با دیتابیس می‌دهد، از آن استفاده کنید.
به غیر از این دو روش، روش‌های دیگر، دردسر ساز و اصولی نیستند.

با تشکر
-- گودرز

mohsen99
سه شنبه 22 شهریور 1384, 15:43 عصر
روش معمول اینه که در قسمت control panel سایت شما در قسمت SQlSERVER اولا نام دیتابیس شما مشخص شده
شما یک دیتابیس با همان نام می سازید
یک backup ازش می گیرید و فایل backup را upload می کنید
و همانجا باید یک دکمه restore هم وجود داشته باشه که با زدن ان دکمه دیتابیس روی هاست restore میشه

rahami
پنج شنبه 24 شهریور 1384, 00:14 صبح
سلام
ببخشید دیر شد، اما Enterprise manager خطا می گیره .
error in initializing provider
فکر گی کنید از چی باشه؟

Behrouz_Rad
پنج شنبه 24 شهریور 1384, 07:19 صبح
لینک زیر راهنمایی خوبی در این زمینه به شما می کنه:
http://support.webmatrixhosting.net/default.aspx?pg=guide_SetupSQL&lang=en

H_Ghaffarian
پنج شنبه 24 شهریور 1384, 09:04 صبح
سلام
مشکل شما برای آپ لود کردن فایل BackUp در حقیقت ناشی از تنظیمات متفاوت Sql server شما با نمونه روی سرور سایت شماست. می تونید اسکریپت فایل دیتا بیستون رو گرفته و تغییرات لازم رو در اون متناسب با سرور جدیدتون بدید و از طریق query analyzer بانک مورد نظر رو بر روی سرور remote ایجاد کنید.