PDA

View Full Version : سوال: پاس کردن مقدار هنگام بسته شدن پنجره به پنجره قبلی

صنم
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 12:14 عصر
سلام من یک صفحه دارم که در آن یک button هست که وقتی کاربر کلیک می کند ، در حالی که پنجره قبلی هنوز باز است، یک پنجره کوچک باز می شود و فرد می تواند در آن جستجو کند کد باز شدن پنجره جدید بصورت زیر است :
btnSearch.OnClientClick = "window.open('SearchPersonNameFrm.aspx','mywindow', 'location=1,status=1,scrollbars=1, width=600,height=300');";

بعد از اینکه کاربر در این صفحه جستجو کرد باید با انتخاب یک Button پنجره بسته شده و کد ملی فرد جستجو شده در صفحه قبلی در یک TextBox نشان داده شود .
در جستجو مشکلی ندارم ولی اینکه این صفحه دوم را ببندم و همراه بسته شدن این کدملی را به صفحه قبلی پاس کنم را نمی دونم چه جوری می شود انجام داد

clover
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 13:02 عصر
سوالتون مربوط به بخش جاوا اسکریپت هست، با این حال به این شکل عمل کنید:

onclick="window.opener.document.getElementById('Text1').val ue = 'test'; window.close();"

صنم
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 13:38 عصر
با این مقدار را به پنجره اول پاس می کنیم در پجره اول این مقدار را چه جوری و در چه event ی می خوانیم (بدون رفرش شدن صفحه اول)

clover
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 14:37 عصر
دوست من، شما مقدار کد ملی را در صفحه ی فرزند گرفتید و در تکست باکس صفحه ی اول قرار دادید. منظورتون از خوندن چیه ؟ به هر حال برای انجام عملیات بعدی یا باید صفحه را پست بک کنید و یا از ایجکس استفاده کنید و یا ...