PDA

View Full Version : سوال: ارسال نشدن پی ام

behzad_vb.net
جمعه 16 اردیبهشت 1390, 16:59 عصر
سلام دوستان من با کامپوننت یاهو پی ام میدم ولی وقتی پی ام برای 100 نفر میفرستم چنتاش میره ولی دگه بعد 100 و یا و بعضی وقتا بعد از 56 نمیفرسته پی ام چی کار کنم کمکم کنید
مرسی از همتون

ostovarit
سه شنبه 03 خرداد 1390, 18:21 عصر
سلام دوستان من با کامپوننت یاهو پی ام میدم ولی وقتی پی ام برای 100 نفر میفرستم چنتاش میره ولی دگه بعد 100 و یا و بعضی وقتا بعد از 56 نمیفرسته پی ام چی کار کنم کمکم کنید
مرسی از همتون
هر بار کانکت شدن و دیسکاتکت شدن یک پکت جدا گونه ارسال میکنه شما هر عملی که انجام بدی پکت مربوط به خودش رو داره ... و این فکر که با هر ده تا پیامی که فرستادید یک بار دیسکانکت بشید و دوباره لاگین کنید چیزی رو حل میکنه! کاملا اشتباه هست ... چون خود این موضوع باعث میشه بلاک بشید ...
شما باید بین هر ارسال یک فاصله بندازی (نه بین هر ده تا به گفته خودتون) ...
تازه با وجود فاصله زمانی نهایت هر 5000 تا پی ام که بدی اخرش بلاکت میکنه و اگر این بلاک شدن ها ادامه پیدا کنه زمان بلاک طولانی تر میشه ... و از دفعات بعد نسبت به ایدی شما حساسیت بیشتری به خرج میدن
و مسائل دیگه هم هست که باید رعایت بشه مثلا اگر در پی ام شما لینک باشه و طرف که دریافت کننده پی ام هست در اد لیست شما نباشه پی ام بهش ارسال نمیشه ...
کانکت شدن با دایل اپ ADSL و VPN هم که قبلا پرسیدی نباید در ارسال و دریافت تفاوتی بکنه ...

behzad_vb.net
سه شنبه 03 خرداد 1390, 18:39 عصر
مرسی از راهنمای هاتون

یک سوال دیگه فاصله زمانی بین ارسال هر پی ام باید چقدر باشه و اینکه یاهو مارو بر چه اساسی بلاک میکنه برا اساس تعداد ارسالیها یا بر اساس ارسال پی ام در بازه زمانی مشخص
منظورم اینه که مثلا یاهو تعیین کرده در یک زمان مشخص یعنی مثلا 10 دقیقه نباید بیش از 1000 پی ام بفرستی اگه فرستادی شما ربات تبلیغاتی و بلاک میشه
حالا من میخوام بدونم ایا زمان مشخصی داره یا نه که ما مثلا 1000 تا بفرستیم و صبر کنیم تا اون زمان.
بعد دوباره ارسالها شروع بشه.
و شما گفتید هر بار لوگین خودش مشکل ساز اگر با ای دی دیگری باشه چی یعنی با ای دی قبلی اگین نشیم بازم بلاک میشیم

و اینکه مثلا ما خواستیم برای همه یک لینک را بفرستیم چطور 500000 نفر را به خود ادد کنیم ایا ارسال در خواست ادد برای کل لیست 500000 مشکلی ایجاد نمیکند یا اون هم فقط 5000 درخواست و بعدش بلاک

ostovarit
سه شنبه 03 خرداد 1390, 18:51 عصر
مرسی از راهنمای هاتون

یک سوال دیگه فاصله زمانی بین ارسال هر پی ام باید چقدر باشه و اینکه یاهو مارو بر چه اساسی بلاک میکنه برا اساس تعداد ارسالیها یا بر اساس ارسال پی ام در بازه زمانی مشخص
منظورم اینه که مثلا یاهو تعیین کرده در یک زمان مشخص یعنی مثلا 10 دقیقه نباید بیش از 1000 پی ام بفرستی اگه فرستادی شما ربات تبلیغاتی و بلاک میشه
حالا من میخوام بدونم ایا زمان مشخصی داره یا نه که ما مثلا 1000 تا بفرستیم و صبر کنیم تا اون زمان.
بعد دوباره ارسالها شروع بشه.
و شما گفتید هر بار لوگین خودش مشکل ساز اگر با ای دی دیگری باشه چی یعنی با ای دی قبلی اگین نشیم بازم بلاک میشیم

و اینکه مثلا ما خواستیم برای همه یک لینک را بفرستیم چطور 500000 نفر را به خود ادد کنیم ایا ارسال در خواست ادد برای کل لیست 500000 مشکلی ایجاد نمیکند یا اون هم فقط 5000 درخواست و بعدش بلاک

تو بخش سی شارپ یک جستجویی بکنید در این رابطه صحبت شده و اینکه بر طبق چه دلایلی ایدی بلاک میشه یکیش ارسال بیش از حد بکت ها از یک ایدی اونم در زمان کم هست و دلایل دیگیری هم داره که من نمیدونم جستجو کنید.
اگر ایدیتون رو عوض کنید IP تون رو که عوض نکردید و در نهایت با عوض کردن ایدی و IP هم یاهو از ارسال بیش از حد پی ام تشخیص میده که دارید اسپم میکنید و دوباره بلاک می شید. و تنها نفعی که تعویض ایدی و IP بعد از هر مثلا 5000 ارسال داره اینه که شما شانس ارسال 5000 تا پی ام دیگه رو دوباره دارید ... چون اگر ایدی اولتون بعد از 5000 ارسال بلاک بشه ایدی دوم رو تعداد خیلی کمتری شناسایی و بلاک میشه .... با تعویض IP شانس ایدی دوم برای جلوگیری از شناسایی بیشتر میشه ... این رو میتونید با نرم افزار های Change IP تست کنید.
شما تحت هیچ شرایطی نمیتونی لینک به تعداد بالا بفرستی ... ادد کردن 50000 نفر یعنی ارسال 50000 پکت یعنی رو 10 تا اولی بلاک میشی ...

behzad_vb.net
سه شنبه 03 خرداد 1390, 19:00 عصر
تو بخش سی شارپ یک جستجویی بکنید در این رابطه صحبت شده و اینکه بر طبق چه دلایلی ایدی بلاک میشه یکیش ارسال بیش از حد بکت ها از یک ایدی اونم در زمان کم هست و دلایل دیگیری هم داره که من نمیدونم جستجو کنید.
اگر ایدیتون رو عوض کنید IP تون رو که عوض نکردید و در نهایت با عوض کردن ایدی و IP هم یاهو از ارسال بیش از حد پی ام تشخیص میده که دارید اسپم میکنید و دوباره بلاک می شید. و تنها نفعی که تعویض ایدی و IP بعد از هر مثلا 5000 ارسال داره اینه که شما شانس ارسال 5000 تا پی ام دیگه رو دوباره دارید ... چون اگر ایدی اولتون بعد از 5000 ارسال بلاک بشه ایدی دوم رو تعداد خیلی کمتری شناسایی و بلاک میشه .... با تعویض IP شانس ایدی دوم برای جلوگیری از شناسایی بیشتر میشه ... این رو میتونید با نرم افزار های Change IP تست کنید.
شما تحت هیچ شرایطی نمیتونی لینک به تعداد بالا بفرستی ... ادد کردن 50000 نفر یعنی ارسال 50000 پکت یعنی رو 10 تا اولی بلاک میشی ...

پس حالا چند سوال کلی
1-ایا من به فرض در بین هر ارسالیم 5 ثاینه توقف ایجاد کنم ایا میتونم1000 پی ام بدم و بلاک نشم و حداقل تا چندتا میتونم بفرستم
2-سرچ سایت با مشکل مواجه شده من هر چی را سرچ میکنم نمیاره در صورتی که تاپیک ان موجود است

ostovarit
سه شنبه 03 خرداد 1390, 19:21 عصر
بله 5 ثانیه کافیه ...
من هم برای سرچ های کوتاه مشکل دارم ... به مدیران سایت بگید من کاره ای نیستم ... ولی میتونید از سرچ گوگل سایت استفاده کنید که البته همه ی بخش ها رو میگرده

behzad_vb.net
سه شنبه 03 خرداد 1390, 20:55 عصر
بله 5 ثانیه کافیه ...
من هم برای سرچ های کوتاه مشکل دارم ... به مدیران سایت بگید من کاره ای نیستم ... ولی میتونید از سرچ گوگل سایت استفاده کنید که البته همه ی بخش ها رو میگرده

چندین بار به مدیران سایت گزارش دادم ولی هنوز پی گیری نکردن شما هم به نظر من به جناب اقای کرامتی و علی کشاورز یک پیغام بدهید

بازم ممنون از راهنمایتون
ایا شما مرجع خوبی دارید برای کار با یاهو و صحبت با پورت ان حالا اگه این منبع فارسی یا انگلیسی باشد مهم نیست ممنون میشم

behzad_vb.net
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 12:27 عصر
در ارسالهام 5 ثانیه وقفه ایجاد کردم اما به 180 که رسید ای دی های بعد از ان را ارسال نکرد یعنی ای دی بلاک نشده بود کانکت میشد ولی چیزی ارسال نمیکرد
مشکل چیست به نظر شما

behzad_vb.net
پنج شنبه 05 خرداد 1390, 12:06 عصر
فقط موفق شدم تا 300 پی ام بفرستم بعد از ان کانکت میشو ولی پی ام ارسال نمیشد لطفا راهنمای کنید

behzad_vb.net
جمعه 06 خرداد 1390, 15:07 عصر
ان سورس منه وقفه هم ایجاد کردم ولی جواب نداد

70423