PDA

View Full Version : Cannot open database

prinzessin
شنبه 17 اردیبهشت 1390, 13:30 عصر
سلام دوستان،
Cannot open database "prinzessinir_OnlineShopDB" requested by the login. The login failed. Login failed for user 'DOTNETSPIDER1\prinzessinir'
این اروریه که موقع اجرای سایتم درaspspider میگیرم، مراحلی که برای آپلود سایتم باید انجام می دادم رو هم طبق اون چیزی که این سایت می خواست پیش رفتم.. بعد از کلیک روی Express manager هم ارور می گیره و نمی تونم فایل دیتابیسم رو اتچ کنم. Connection string رو هم به صورت زیر در web.config ست کردم:

<connectionStrings>
<add name="zadehnour1" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;Persist Security Info=True;Integrated Security=SSPI;Initial Catalog=prinzessinir_OnlineShopDB" providerName="System.Data.SqlClient"/>
<add name="OnlineShopDBConnectionString" connectionString="Data Source=.\SQLEXPRESS;Persist Security Info=True;Integrated Security=SSPI;Initial Catalog=prinzessinir_OnlineShopDB" providerName="System.Data.SqlClient"/>
</connectionStrings>
این تگ رو هم به web.config اضافه کردم ولی درست نشد.

<identity impersonate="true"/>
می تونین بهم کمک کنین که کجا اشتباه کردم؟

karim orooji
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 10:46 صبح
در سایت aspspider
یک پوشه به نام database (http://www.aspspider.com/cp/FileManager.aspx?Folder=database\) ذخیره بشه حتما هم باید آپلودش کنی و گرنه به هیچ عنوان کار نمیکنه
و برای connectionstring حتما نام user که با اون وارد پنل کاربریت میشه رو هم در connectionstring بنویسی
این آدرس بانک من در web config

<add name="mysql" connectionString="Data Source=.\SQLExpress;Persist Security Info=True;Integrated Security=SSPI;Initial Catalog=fffff007_bankdata" providerName="System.Data.SqlClient"/>

اسم بانکم هست bankdata
حتما قبلی که اسم بانکت رو بنویسی اول اسم نام کاربریت رو بنویس بعد اسم بانکت
ایتم آدرس سایتی که من درست کردم رو این هاست (http://aspspider.info/ffffffffff)

موفق باشی

prinzessin
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 20:58 عصر
ممنون دوست عزیز، بالاخره یکی جوابمو داد! مشکلش این بود که در این سایت نباید فایل log رو آپلود کرد. من برای اولین بار این کار رو کرده بودم، ولی با اینکه این فایل رو بعدا حذف کردم ولی باز ارور می گرفتم! اسم دیتابیسم رو عوض کردم و بعد آپلودش کردم. درست شد و من اولین سایتم رو راه انداختم!

karim orooji
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 21:06 عصر
سلام
آدرس بده
ببینیم کارتو