PDA

View Full Version : سوال: ساخت فرم خرید اینترنتی

mohammadhassankhan
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 12:19 عصر
سلام
سوال من اینه دارم یه سایتی طراحی میکنم همه ی کارهاش رو کردم فقط مانده فرم خرید اینترنتی
خواستم بگم شما نمونه کد و برنامه رو دارید که بتونم از اون ایده بگیرم.
توضیحات:(مثلاً فرمی داشته باشیم برای ثبت نام خریدار و بانک اطلاعتی از فرم ساخته شده تهیه کرده و فرم طراحی شده را به آن متصل می کنیم بعد از آن به کمک نرم افزار ویژوال استادیو برای خریدار یک کد رهگیری به صورت رندوم وار تولید شده تا خریدار بتواند از طریق آن مرسوله خود را رهگیر ی نماید)

با تشکر از شما

jaykob
یک شنبه 18 اردیبهشت 1390, 15:33 عصر
سلام
سوال من اینه دارم یه سایتی طراحی میکنم همه ی کارهاش رو کردم فقط مانده فرم خرید اینترنتی
خواستم بگم شما نمونه کد و برنامه رو دارید که بتونم از اون ایده بگیرم.
توضیحات:(مثلاً فرمی داشته باشیم برای ثبت نام خریدار و بانک اطلاعتی از فرم ساخته شده تهیه کرده و فرم طراحی شده را به آن متصل می کنیم بعد از آن به کمک نرم افزار ویژوال استادیو برای خریدار یک کد رهگیری به صورت رندوم وار تولید شده تا خریدار بتواند از طریق آن مرسوله خود را رهگیر ی نماید)

با تشکر از شما

سلام دوست عزیز

بحث اون درگاه الکترونیکی که جداست و شما باید با بانک قرارداد ببندید بعد یکسری نمونه کد در اختیارتون قرار می دهند که می تونید این کار رو انجام بدید . در کل مراحل خرید می تونه به این شکل باشه که کاربر می آد و محصول رو انتخاب می کنه و سپس باید عضو سیستم باشه که یک نام کاربری و رمز عبور می خواد اگه درست باشه به صفحه بعد می ره در اینجا شما یک رکورد ایجاد می کنید و اطلاعات محصول خریداری شده را داخلش وارد می کنید در اینجا شما از همون رکورد یک شی بسازید به شماره خرید و شماره سفارش می توانید دسترسی داشته باشید . یک فیلد هم می تونید داشته باشید واسه وضعیت خرید که در اون لحظه داخلش می نویسید " پرداخت نشده " سپس کاربر 2 انتخاب دارد که یا با حواله بانکی پرداخت کند و یا اینکه درگاه الکترونیکی خودش را انتخاب کند و پرداخت را انجام بدهد بانک ها یک مقدار شماره خرید باید به آنها ارسال شود که باید شماره خرید ایجاد شده باشد . بعد ار فرایند خرید جواب خرید به همراه شماره خرید به سایت مقصد پاس داده می شود و شما می توانید یک کوئری بزنید بر اساس شماره خرید رکورد را پیدا کنید و بر اساس نتیجه تراکنش مقدار پرداخت شد و یا پرداخت نشد را درون وضعیت خرید قرار بدید وضعیت خرید رو هم به عنوان فاکتور می توانید برای کاربر ارسال کنید . این یک نمونه بود . شاید راه های بهتری هم باشه ...

موفق باشید