PDA

View Full Version : نحوه آپلود اسکیوال سرور روی هاست

pedram_ns
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 00:13 صبح
سلام

من قبلا با اسکیوال کار نکردم و حالا سایتی رو با اسکیوال سرور ساختم برای اپلود می دونم باید بک آپ بگیرم و در هاست آپلود کنم.

کسی که براش کار رو می کنم یک هاست از خارج گرفته در کنترل پنلش در بخش دیتابیس چیزی در مورد اسکیوال نمی بینم در عوض از mysql حرف زده ایا این همون بخش مورد نظره.

اصلا نمی دونم باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنید تصویر رو ضمیمه کردم:

69707

در قسمت دیتابیس هم این اطلاعات هست:

69708

arta.nasiri
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 00:27 صبح
سلام

به نظر میرسه کنترل پنل cPanel باشه و سیستم عامل هم در این صورت linux هست. شما باید از یک سرور با سیستم عامل ویندوز استفاده کنید.

pedram_ns
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 10:58 صبح
بله همینطوره تونستم باشون تماس بگیرم و فهمیدم اصلا اسکیوال ساپورت نمی کنه.
اگر با این هاست آشنایی دارید یه توضیحی در موردش می فرمایید؟

arta.nasiri
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 12:52 عصر
در چه موردی توضیح بدم ؟

همونطور که گفتم این هاست رو سیستم عامل Linux هست و اکثرا این نوع هاست ها از Asp.net و Sql Server پشتیبانی نمیکنند. تهیه این نوع هاست ها برای کسانی خوب هست که سایتشون رو با Php و MySql نوشتند که سازگاری بسیاری خوبی هم با این زبان دارد.

pedram_ns
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 13:33 عصر
یعنی کلا هیچ پنلی نداره که با sql کار کنه.
در کدوم کشور هست انگار خیلی مشهوره؟

arta.nasiri
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 13:50 عصر
تنها مربوط به پنل نمیشه، باید Sql Server هم رو سرور نصب بشه. که من تا حالا ندیدم کسی این کار رو بکنه. شایدم اصلا ساپورت نکنه.

سیستم عامل linux محدود به کشور خاصی نیست، میشه رو هر سروری هرجای دنیا که باشه نصب کرد.

L_eskandary
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 13:52 عصر
یعنی کلا هیچ پنلی نداره که با sql کار کنه.
در کدوم کشور هست انگار خیلی مشهوره؟
بله همین طور هست .
ما اصولا بر اساس نیازمون سرویس دهنده هاست رو انتخاب می کنیم . و سرورهای linux هم اصولا از asp.net و sql پشتیبانی نمی کنند . بهتر است شما ابتدا هاست خود را تغییر دهید به طوری که از sqlserver هم پشتیابنی کند و بعد فکر می کنم در مورد نحوه اضافه کردن دیتابیس به SqlServer هم دوستان در یک تاپیک به طور مفصل توضیح داده اند که در بخش اعلانات هم می توانید مشاهده نمایید .
موفق باشید .