PDA

View Full Version : حرفه ای: نرم افزار انبارداری+تولید فرموله+کاردکس

mehdi_moghimi
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 18:28 عصر
باسلام خدمت دوستان
این برنامه برای رفع نیاز خودم توی یه شرکت تولیدیه.البته همونطور که دوستان می دونند برنامه نویسی آخر نداره و میشه یه برنامه رو بصورت تدریجی کاملترش کرد.
من تقریبا 1 ماه طول کشید تا این برنامه رو به اینجا رسوندم. البته من بسته به نیاز خودم فیلدها وتیبل ها رو تعریف کرد که میشه اونارو تغییر داد. امیدوارم دوستان این برنامه رو ببینند و نظر بدن ، نقاط ضعف وقوتشو بگن.
توی این برنامه تا جاییکه شده سعی کردم جلوی خطاهای کاربرو بگیرم. البته این تقریبا 70 درصد اون چیزی هست که قرار انجام بدم. چون هنوز قسمت گزارشاتشو انجام ندادم. با خودم گفتم نمونه رو آپلود کنم تا از نظر مثبت دوستان استفاده کنم.
توی این برنامه شما می توانید یه فرمول برای کالایی تعریف و از روی آن تولید کنید وبصورت اتوماتیک از انبار کم کنید
البته الان هر کاری میکنم نمیشه فایلو آپ کرد ولی تاشب حتما آپ میکنم

ehteshamfar
چهارشنبه 22 آذر 1391, 07:08 صبح
سلام خسته نباشید
من واقعا به این برنامه کاملشو نیاز دارم میشه لطف کنید کاملشو برام بزارید متشکرم
احتشام فر

mehdi_moghimi
سه شنبه 26 دی 1391, 18:55 عصر
البته اين برنامه كامل هست ، ولي من به خاطر مشغله كاري وقت نكردم كه كاملترش كنم. از دوستان ميخوام اين كار رو بكنن

davaran
یک شنبه 08 بهمن 1391, 01:13 صبح
سلام ... ممنون میشم یه قسمت اضافه کنید که قیمت مواد اولیه را داد و قیمت روز محصول تولید را با توجه به ضرایب فرمول محاسبه کند .. هزینه ها و استهلاک را میشه بعدا بهش اضافه کرد .. واقعا خیلی لطف میکنید اگراین کار را انجام دهید ... با تشکر

hashemi.hanieh
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 08:53 صبح
ممنون بابت فایلی که در اختیار گذاشتین اما من نتونستم به جز ماژول ها چیز دیگه ای رو مشاهده کنم! برنامه اجرای هم اجرا نشد!

Amin.del
سه شنبه 24 بهمن 1391, 00:22 صبح
با یلام خدمت دوستان اگه میشه لطف کنید این برنامه را کاملش کنید ممنون میشم .فوریه

davaran
چهارشنبه 01 خرداد 1392, 10:22 صبح
در فرم کاردکس تفاضل ورودی و خروجی یعنی موجودی هر کالا را چطور محاسبه کنیم .. زیر جدول جمع ورود و جمع خروج را میزند ولی برای محاسبه تفاضل این دو چیکار بارید انجام داد؟

hashemi.mreza
سه شنبه 07 خرداد 1392, 10:14 صبح
فایل اجرائی برنامه اجرا نمیشود
لطفا" پاسخ دهید