PDA

View Full Version : Free Text Box و یک مشکل دیگر

rahami
چهارشنبه 23 شهریور 1384, 10:15 صبح
سلام
برای اینکه تعیین کنیم عکس های مربوط به FreeTextBox روی سرور در چه آدرسی ذخیره شوند، چه خاصیتی و چگونه باید تنظیم گردد؟
سوال دیگر اینکه : من هنگامی که از این کنترل استفاده می کنم - قبل از آنکه بتوانم نتیجه کار را ببینم - خطایی مبنی بر وجود کد HTML در مقادیر ارسالی صفحه می گیرد که درست هم هست.
برای اینکه این خطا را نگیرد چه کدی را باید در web.config درست کنم و اصولا آیا این کار - یعنی پایین آوردن امنیت برنامه - صحیح است یا نه ؟

Peyman_Ranjbar
چهارشنبه 23 شهریور 1384, 10:40 صبح
سلام
برای اینکه تعیین کنیم عکس های مربوط به FreeTextBox روی سرور در چه آدرسی ذخیره شوند، چه خاصیتی و چگونه باید تنظیم گردد؟
سوال دیگر اینکه : من هنگامی که از این کنترل استفاده می کنم - قبل از آنکه بتوانم نتیجه کار را ببینم - خطایی مبنی بر وجود کد HTML در مقادیر ارسالی صفحه می گیرد که درست هم هست.
برای اینکه این خطا را نگیرد چه کدی را باید در web.config درست کنم و اصولا آیا این کار - یعنی پایین آوردن امنیت برنامه - صحیح است یا نه ؟

سلام
برای مشکل اول :
در خصوصیات ftb خصوصیتی برای انتخاب مسیر وجود دارد به نام supportFolder داره که مسیر javascript و عکسهای مربوط به دکمه های اون هست
برای مشکل دوم که خطای potentialy dangerous رو میده باید در page directive صفحه ای که می خواهید از ftb استفاده کنید خصوصیت validRequest را برابر false قرار بدید

<%@ Page language="c#" Codebehind="Post.aspx.cs" validaterequest="false" AutoEventWireup="false" Inherits="Blog.Post" codePage="65001"%>
<%@ Register TagPrefix="ftb" Namespace="FreeTextBoxControls" Assembly="FreeTextBox" %>

موفق باشی:چشمک:

rahami
چهارشنبه 23 شهریور 1384, 10:56 صبح
ممنون از کمکتون
ولی انگار پوشه مزبور برای خود فایل ها و تصاویر سازنده کنترل هست .چون امتحان کردم و هیچ چیز بهش اضافه نشد! :ناراحت:
یک سوال دیگر : ظاهرا این کنترل پولی هست ! برخلاف اسمی که داره .جون در تاپیک های دیگر صحبت از کرکش شده . اگر این طور باشه چقدر مهلت استفاده داره و کرکش رو از کجا می شه پیدا کرد؟
متشکرم