PDA

View Full Version : مشكل در جمع ساعات

ahmadalijan
دوشنبه 19 اردیبهشت 1390, 23:55 عصر
با سلام و خسته نباشی خدمت شما دوستان ، باز هم از این سایت نهایت تشکر را دارم بابت این همه اطلاع رسانی و راهنمائی های خالصانه.
بابت جمع کردن دو ساعت با هم بارها سوال جواب شده ولی هیچکدام سوال مورد نظر من را نپرسیده اندمن دو نمونه فایل را آماده کردم و براتون گذاشتم در قسمت کوئری فایلم می خوام محاسبات انجام بشه. لطف کنین اگه میشه منو راهنمائی کنین.

mahdi_107
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 11:45 صبح
طبق روش شما براي ذخيره ساعت ها يكي از روش ها رو براتون انجام دادم
بدين صورت كه عدد ساعت و دقيقه هر كدام از ماه ها را جدا كرده سپس جمع گرفتم

يك بررسي بكن، بدردت خورد يا كاري داشتي در خدمتيم

ahmadalijan
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 21:01 عصر
سلام خدمت دوست عزیز جناب mahdi_107. دستت درد نکنه ، خیلی باحال بود. همینو میخواستم.
از اینکه وقتت رو برای سوال من اختصاص دادی خیلی متشکرم و خیلی خوشحالم کردی.
فقط یک سوال دیگه :
بزارین جزء زیاده روی من
خواستم در مورد اون یکی فایلم بپرسم (alijan1)که آیا راهی در موردش پیدا میشه که ساعت کارکرد رو برای یک پرسنل حساب کنیم یا نه ؟
دوستان دیگه پیشنهادهاشونو دیدم ، اینجوری که من می خواه یعنی کارکرد یک نفر رو در چهار حالت تشخیص بده و محاسبه کنه نتونستم به جواب برسم خصوصاً برای یک کارمندی که شبکار هست و شیفت کاری اون از ساعت 22 تا 6 صبح فردا هست.
بازم ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

bemilove
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 07:18 صبح
http://barnamenevis.org/showthread.php?262597-%D8%AC%D9%85%D8%B9-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA

mahdi_107
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 08:07 صبح
با سلام
در فايل ارسالي شما نوع ساعت شروع و پايان را (تكست) گرفته ايد كه آنرا (ديت اند تام) بايد در نظر گرفت
ضمنا من پيشنهاد مي كنم براي نوع (ديت اند تام) ماسك قرار ندهيد چون وارد كردن اطلاعات را سخت تر مي كند در حالت عادي شما مثلا زمان 07:23 را 7.23 وارد مي كنيد كه خيلي راحت تر است.

ضمنا اگر به راهنمايي دوستان توجه مي كرديد قبلا نيز اين مورد شما مطرح و به جواب رسيده بود به هر حال من نمونت رو اصلاح كردم ببين همونيه كه مي خواستي: