PDA

View Full Version : طریقه Import و Export کردن فایل های اکسل و اکسس در vb.net

AHMD222
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 01:09 صبح
سلام دوستان عزیز و اساتید با تجربه لطفاً در مورد طریقه Import و Export کردن فایل های اکسل و اکسس در vb.net کمکم کنید ممنون می شم بدجوری گیر کردم

AHMD222
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 14:27 عصر
اصلاً چنین چیزی تو دات نت امکان پذیره؟
ممنون

mohsencom
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 17:56 عصر
بیش از صد هزار بار در موردش توضیح داده شده......داخل انجمن جستجو کنید

AHMD222
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 19:19 عصر
بیش از صد هزار بار در موردش توضیح داده شده......داخل انجمن جستجو کنید
سلام دوست عزیز شرمنده اما من تازه کارم و سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم ، راستش بخوای نمی دونم کجا دنبال جواب بگردم ، اگه امکان داره در همین تاپیک عنوان کنید
ممنون:لبخندساده:

barbodsoft.com
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 20:53 عصر
فایل زیر رو دانلود کن

AHMD222
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 21:52 عصر
فایل زیر رو دانلود کن
سلام دوست عزیز و با تشکر از شما ، اما دوست عزیز فکر کنم اشتباهی آپلود کردی چون این فایل چیز دیگه ای است و ربطی به موضوع نداره!
لطفاً مجدداً بررسی نمایید
ممنون و ببخشید

barbodsoft.com
سه شنبه 20 اردیبهشت 1390, 23:18 عصر
نه اشتباه اپ نکردم درسته. دوباره دانلود کن. این اطلاعاتی که هنگام لود فرم می بینی مربوط به فایل EXCLE ی هست که تو مسیر BIN برنامه هست. می تونی بری تو اون مسیر و اون فایل رو ببینی.

AHMD222
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 13:31 عصر
نه اشتباه اپ نکردم درسته. دوباره دانلود کن. این اطلاعاتی که هنگام لود فرم می بینی مربوط به فایل EXCLE ی هست که تو مسیر BIN برنامه هست. می تونی بری تو اون مسیر و اون فایل رو ببینی.
سلام دوست عزیز خیلی ممنون از شما واقعاً زحمت کشیدید ،
دوست عزیز من یه برنامه ای دارم طراحی می کنم که می خوام تو صفحه اصلی فرم و یا تو منو یه باتوم یا گزینه اینپورت داشته باشه که وقتی روش کلیک می کنم یه جدول انتخاب مسیر فایل اکسل بیاد تا من بتونم فیلدهایی که می خوام از اکسل به دات نت اینپورت کنم ، (مثل وقتی تو اکسس فایل اکسل رو اینپورت می کنیم)
ممنون می شم مشکل من رو حل نمایید

barbodsoft.com
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 15:43 عصر
اگه قراره کاربر انتخاب کنه می تونی از کنترل OpenFileDialog برای انتخاب فایل توسط کاربر استفاده کنی.

AHMD222
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 01:54 صبح
سلام دوستان اگه امکان داره سوالات زیر راهنمایی کنید به خدا ثواب می برید چون خیلی مهمه و من هنوز تازه کارم
1- در مورد نحوه اجرای query در vb.net دیتا بیس اکسس رهنمایی کنید
2- چطور می شه اطلاعاتی که در یک فرم بوسیله query فراخوانده شده با زدن یک دکمه سیو در یک تیبل دیگه کپی بشن
3- نحوه گذاشتن فیلتر برای اطلاعات در یک فرم
4- برای پرینت گرفتن از اطلاعات یک فرم چه کاری باید انجام بدم ( اگه امکان داره نمونه کد یا یک پروژه ساده) آخه به مشکل برخوردم
پیشاپیش تشکر فراوان از همه شما دوستان عزیز:لبخندساده:

barbodsoft.com
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 09:24 صبح
سلام دوستان اگه امکان داره سوالات زیر راهنمایی کنید به خدا ثواب می برید چون خیلی مهمه و من هنوز تازه کارم
1- در مورد نحوه اجرای query در vb.net دیتا بیس اکسس رهنمایی کنید
2- چطور می شه اطلاعاتی که در یک فرم بوسیله query فراخوانده شده با زدن یک دکمه سیو در یک تیبل دیگه کپی بشن
3- نحوه گذاشتن فیلتر برای اطلاعات در یک فرم
4- برای پرینت گرفتن از اطلاعات یک فرم چه کاری باید انجام بدم ( اگه امکان داره نمونه کد یا یک پروژه ساده) آخه به مشکل برخوردم
پیشاپیش تشکر فراوان از همه شما دوستان عزیز:لبخندساده:

دوست عزیز شما باید هر یک از این سوالات رو تو تاپیک مجزا مطرح کنید. در ضمن به هر یک از سوالات بالا بارها جواب داده شده. اول سرچ کنید تو تالار و اگر به نتیجه نرسیدید. سوالتون رو با عنوان مناسب در یک تاپیک مجزا مطرح نمایید.

Hossis
شنبه 12 اسفند 1391, 20:05 عصر
فایل زیر رو دانلود کن
عالی بود
فقط بفرمایید برای اکسپورت (استخراج دیتا گرید به اکسل) چه کار کنیم؟؟

ghayour
شنبه 12 اسفند 1391, 20:33 عصر
این هم با جستجو پیدا میشه.
http://barnamenevis.org/showthread.php?380887-%D8%AF%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%A7%D8%B2%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84