PDA

View Full Version : سوال: هاست کردن پروژه سیلورلایت بر روی iis 7 , windows server 2008 r2(فوری)

hamidhws
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 08:53 صبح
سلام
من اولین باره که با iis کار میکنم لطفا بنده رو راهنمایی کنید
من یه سرور دارم با مشخصاتی که گفتم
از این روش جهت هاست کردن استفاده کردم که با خطا مواجه شدم
اول از همه میخوام بنده رو راهنمایی کنید که اصلا این روشی که رفتم درست هست یا نه و باید چیکار کنم
با تشکر

اول من اومدم سایتمو پاپلیش کردم به صورت زیر
بدون مشکل هم پاپلیش شد
69811

بعد از پاپلیش یه فولدر اضافه شد به فولدر پروژم به اسم زیر
69810

من این فولدر رو برداشتم و توی wwwroot سرور کپی کردم
اما حالا وقتی توی مرورگر آدرس سایتو میزنم مثلا localhost:1095/ipltd.aspx خطای زیر رو میده :

Server Error in '/' Application.
--------------------------------------------------------------------------------

Configuration Error
Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: It is an error to use a section registered as allowDefinition='MachineToApplication' beyond application level. This error can be caused by a virtual directory not being configured as an application in IIS.

Source Error:

Line 66: </pollingDuplex>
Line 67: </bindings>
Line 68: <serviceHostingEnvironment aspNetCompatibilityEnabled="true" multipleSiteBindingsEnabled="true" />
Line 69: <services>
Line 70: <service name="IPLTD.Web.Services.ServiceMembers">

Source File: C:\inetpub\wwwroot\ipltd.web_deploy\web.config Line: 68

--------------------------------------------------------------------------------
Version Information: Microsoft .NET Framework Version:4.0.30319; ASP.NET Version:4.0.30319.1

لطفا منو راهنمایی کنید

hamidhws
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 18:49 عصر
سلام
لازمه بگم که صفحه html اجرا میشه اما aspx خطا میده!
ار دوستان خواهش میکنم کمک کنن
من توی لیست mime type ها اسمی از aspx یا asp ندیدم ! یعنی باید اونو اضافه کنم؟ چطوری؟

خواهش میکنم کمک کنید وقت کمی دارم :(

hamidhws
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 21:30 عصر
از دوستان تا حالا کسی iis 7 کار نکرده؟

خواهش میکنم یکی کمک کنه خیلی عجله دارم

hamidhws
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 05:31 صبح
دوستان لطفا راهنمایی کنید
این راهی که رفتم درسته؟