PDA

View Full Version : سوال: درست کردن log in

Minamir
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 11:26 صبح
سلام به همه اساتید
ببخشید من می خواستم با استفاده از sql xpress یک login درست کنم خیلی خیلی مبتدی هستم و یک پروژه هم دارم و همون اولش گیر کردم .
نمی خوام از log in خود asp استفاده کنم اگه ممکن هستش راهنماییم کنید
در ضمن سوال دیگه ای داشتم من می خواستم از طریق چندین text box به data base ام مقدار بدم نمی دونم متوجه منظورم می شید یا نه ولی با دادن مقادیر به text box ها و زدن یک butten مقادیر برن و تو data base ام دخیره بشن.این سوالم طولانی تر هستش ولی بقیه سوال مربوط می شه اول به اینکه بتونم اینکارو بکنم بعد بقیه کار رو انجام بدم.ممنون می شم اساتید کمکم بکنن چون مبتدی هستم و دوست دارم این کار هارو انجام بدم. مرسی از لطف همگی.

ایمان مدائنی
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 12:13 عصر
دوست عزيز كار خيلي راحتيه
شما استارت كار رو بزن مشكلي داشتي بيان كن كمكت كنيم

Minamir
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 12:19 عصر
دوست عزيز كار خيلي راحتيه
شما استارت كار رو بزن مشكلي داشتي بيان كن كمكت كنيم

واقعا ممنونم از اینکه به این سرعت جوابم رو دادین!
من برای سوال دومم نمی دونم باید اصلا چیکار کنم و صفحه رو درست کردم ولی نمی دونم باید چطوری از طریق text box به پایگاه ام دسترسی داشته باشم

ایمان مدائنی
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 12:46 عصر
شما بايد در بانك چك كنيد كه آيا كاربري با اين نام كاربري و پسورد وجود داره يا نه (البته بايد يك كليد بزاريد )
اگه وجود داشت ورود اورو ثبت كنيد يا اجازه دسترسي بديد
اگه نتونستيد بگيد نمونه براتون ارسال كنم
ولي پيشنهاد نميكنم ، شما اگه خودتون تلاش كنيد و بتونيد انجامش بديد براي هميشه در ذهن شما خواهد ماند

vira1368
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 13:55 عصر
برای سوال دوم این برنامه کوچیک کمکتون میکنه. با visual studio 2010 بازش کنید.
دانلود نمونه (http://saffarnezhad.persiangig.com/BARNAMENEVIS.org/WebSite2.zip)
اگر هم نتونستی از روی کدش بخون. اگه سوال داشتی بگو.

Imports System.Data
Imports System.Data.SqlClient

Partial Class _Default
Inherits System.Web.UI.Page
Dim con As SqlConnection
Dim cmd As SqlCommand

Protected Sub Button1_Click(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Button1.Click
cmd = New SqlCommand("Insert into Table_1 value(" + TextBox1.Text + "," + TextBox2.Text + "," + TextBox3.Text + ")", con)
con.Open()
cmd.ExecuteNonQuery()
con.Close()
End Sub

Protected Sub Page_Load(ByVal sender As Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Me.Load
con = New SqlConnection("Data Source = localhost\sqlexpress; Initial Catalog = DataBase_1; Integrated Security = true")
End Sub
End Class

ایمان مدائنی
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 14:25 عصر
اين روش اصلاً روش خوبي نيست
چون راحت ميشه به اس كيو ال كدهاي مخرب تزريق كرد
پيشنهاد ميكنم به هيچ وجه از اين روش استفاده نكنيد
از روش پارامتر دهي استفاده كنيد

vira1368
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 14:33 عصر
میشه در رابطه با این روش های پارامتر دهی بیشتر بگید منظورتون کدوم روشه ؟ اگه مقاله دارید لطفا بزارید.
ممنون

Mohandes2009
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390, 14:44 عصر
سلام سرچ میکردی اول

http://barnamenevis.org/showthread.php?257287-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86&highlight=
کلا از ابتدا توضیح داده بخونش