PDA

View Full Version : سوال: نحوه نمایش خبر در gridview

sajadghasemi64
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 03:12 صبح
با سلام خدمت دوستان

من دارم یه سایت خبر گذاری مینویسم میخواستم تو نحوه نمایش خبر کمکم کنید در ضمن من برای پر کردن گرید از rowdatabound استفاده کردم ولی برای خبر نمیدانم چگونه می توان چند فیلد از یک رو را زیر هم در یک ستون خبر نمایش داد.
:خجالت: سپاس گذارم

aspismylove
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 09:08 صبح
با سلام خدمت دوستان

من دارم یه سایت خبر گذاری مینویسم میخواستم تو نحوه نمایش خبر کمکم کنید در ضمن من برای پر کردن گرید از rowdatabound استفاده کردم ولی برای خبر نمیدانم چگونه می توان چند فیلد از یک رو را زیر هم در یک ستون خبر نمایش داد.
:خجالت: سپاس گذارم

از Template Field در گرید ویو استفاده کنید و اون رو سفارشی کنید هر طور که میخاهید ، بعدش هم فیلدهاتون رو بایند کنید . !!!

sajadghasemi64
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 17:33 عصر
با تشکر از شما

از Template Field استفاده میکنم ولی راستش نمیدونم چطوری سفارشیش کنم و بایند کنم؟

jaykob
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 18:42 عصر
با تشکر از شما

از Template Field استفاده میکنم ولی راستش نمیدونم چطوری سفارشیش کنم و بایند کنم؟

سلام

تاپیک زیر را مطالعه کنید اگر مشکلی بود مطرح کنید .

لینک (http://barnamenevis.org/showthread.php?285615-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%AE%D8%A8%D8%B1)

sajadghasemi64
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 21:26 عصر
با سلام

من Custom کردن را در RowDataBound انجام میدم ولی مشکله من اینه که میخوام خبرام به شکل زیر نمایش داده بشه
مثلا این grid است با یک ستون و 4 رو...
تاریخ ثبت
عنوان
2 خط از متن خبر...
یه لینک به ادامه
چگونه این فیلد ها از جدول خبر به شکل بالا در grid نمایش دهیم به تعداد همه خبر ها

سپاسگذارم

iran_sky
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 21:43 عصر
شما دوس عزیز برای این کار
مثل برای عنوان یک label میزارید زمانی که label به حالت انتخابه یک فلش ابی رنگ کنارش ظاهر میشه
روی اون کلیک کرده و قسمت edit databinding انتخاب قسمت text مینوسید

eval("اسم فیلد")
با توجه به بانکتون اسامی فیلد ها میتونید بنوسید

sajadghasemi64
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 11:51 صبح
سلام
مرسی از لطفتون عالی بود:تشویق: