PDA

View Full Version : آموزش: نمایش ویدئو

m4prog
پنج شنبه 22 اردیبهشت 1390, 17:26 عصر
با سلام خدمت بزرگواران
من اصلان با سیلور لایت کار نکردم اما به من در پست asp گفتن که برای نمایش ویدئو میشه از این نرم افزار استفاده کرد.
من سایتی با vs2008 نوشتم میخواستم ویدئویی رو نمایش بدم در صفحه چه پیشنهادی میدهید؟
در پست ها هم خواندم که فقط در vs2010 میشود حالا اگه کدی چیزی هم دارید لطفا بگذارید تا استفاده کنیم
راستی با زبان c# نوشتم

ممنون میشم راهنمایی کنید؟
یکمی هم برام توضیح بدهید که کار این نرم افزار در حالت کلی چیه من که از پست هایی که خواندم چیزی دستگیرم نشد متشکرم

aspismylove
جمعه 23 اردیبهشت 1390, 19:40 عصر
با سلام خدمت بزرگواران
من اصلان با سیلور لایت کار نکردم اما به من در پست asp گفتن که برای نمایش ویدئو میشه از این نرم افزار استفاده کرد.
من سایتی با vs2008 نوشتم میخواستم ویدئویی رو نمایش بدم در صفحه چه پیشنهادی میدهید؟
در پست ها هم خواندم که فقط در vs2010 میشود حالا اگه کدی چیزی هم دارید لطفا بگذارید تا استفاده کنیم
راستی با زبان c# نوشتم

ممنون میشم راهنمایی کنید؟
یکمی هم برام توضیح بدهید که کار این نرم افزار در حالت کلی چیه من که از پست هایی که خواندم چیزی دستگیرم نشد متشکرم

سلام دوست عزیز من همونی هستم که توی تالار ASP گفتم با SilverLight میتونی این کار رو کنی !!!!

ببین سال 2008 تو ی المپیک برای نمایش ویدئوها که روزانه 50000000 میلیون کاربر این ویئوها رو میدیدن از این تکنولوژی استفاده شد .

من خودم تاره این زبان برنامه نویسی رو شروع کردم و همیشه یادت باشه برای یادگیری به سایت خود منبع برو ، من همه چیزهایی رو که دارم و شروع به یادگیری کردم فقط و فقط از سایت SilverLight.Net پیش میرم و بس .

برو اونجا خیلی چیزها گیرت میاد
بای:قلب:

m4prog
جمعه 23 اردیبهشت 1390, 22:58 عصر
دمت گرم رفیق اما برام یه مثال ساده در قالب یک پروژه بگذارید هم من وهم دیگران استفاده کنند هر چی که دارید و قابل حضم باشه برا ما تازه کارها؟
درمورد نمایش ویدئو باشه چه بهتر