PDA

View Full Version : مشکل ویندوز 7 و پخش صدا (KDtele)

arezoo_sh
شنبه 24 اردیبهشت 1390, 10:48 صبح
سلام دوستان
برای نوشتن برنامه ای که با تلفن کار میکنه از kdtele استفاده می کنم . توی پخش صدا با مشکل برخورد کردم
: که توی ویندوز xp کاملا درست کار می کنه اما توی ویندوز 7 صدایی پخش نمیشه .

یکی از دوستان گفت که میشه این مشکل و با TAPI حل کرد . ولی نمی دونم چطور . آیا کلا باید کامپوننت و حذف کنم از برنامه یا فقط بخشی از برنامه تغییر باید بکنه ؟؟؟

دوستان تا بحال به این مشکل برخوردید ؟ راه حل این مشکل چیه ؟

منتظر پاسخ های شما هستم .
با تشکر

arezoo_sh
یک شنبه 25 اردیبهشت 1390, 08:39 صبح
یعنی کسی به این مشکل نخورده ؟؟؟؟

arezoo_sh
شنبه 07 خرداد 1390, 07:52 صبح
خوب ظاهرا هنوز همگی با همون ویندوز xp کار می کنین که کسی نتونسته پاسخ بده . خوب جواب خود سایت KDtele رو اینجا می زارم :
In this case, I would suspect that your modem manufacturer has not released a Windows 7 compatible driver yet. To confirm, please check the web site of your modem company.
حالا اگه کسی مودمی سراغ داره که با شرایط KDtele هماهنگی داره و با سون هم مشکلی نداره معرفی کنه . منم اگه پیدا کردم حتما میگم

Open-Source
شنبه 07 خرداد 1390, 13:17 عصر
سون اکثر مودم ها رو میشناسه با یه درایور پیشفرض که هیچ صدایی از اسپیکر پخش نمیکنه.

اگه ویندوز سونت رو آپدیت کنی این درایور هم آپدیت میشه و مشکل پخش صدا از طریق اسپیکر هم حل میشه.

(من خودم روی دو تا مودم بعد از آپدیت تست کردم و مشکل حل شد)

arezoo_sh
جمعه 20 خرداد 1390, 10:31 صبح
سون اکثر مودم ها رو میشناسه با یه درایور پیشفرض که هیچ صدایی از اسپیکر پخش نمیکنه.

اگه ویندوز سونت رو آپدیت کنی این درایور هم آپدیت میشه و مشکل پخش صدا از طریق اسپیکر هم حل میشه.

(من خودم روی دو تا مودم بعد از آپدیت تست کردم و مشکل حل شد)

سلام ، بابت پاسخ ممنون .
اما مشکل من هنوز حل نشده ، وقتی ویندوز رو آپدیت کردم اسمه مودم من اصلا جزو آپدیت های جدید نبود .
اگر مودم خاصی استفاده می کنید ممنون میشم بگید باید چه مدمی تهیه کنم .

مودم من : Alfex v.92 Fax Modem 3 Chip
مشکل من پخش صدا از اسپیکر نیست ، صدایی که می خوام برای تماس گیرنده از خط تلفن پخش کنم ، بصورت کامل و بدون خطا پخش میشه اما صدایی رو فرد تماس گیرنده نمی شنوه

خیلی ممنون . منتظر پاسخ شما هستم .

zoofa
پنج شنبه 13 مرداد 1390, 21:37 عصر
سلام
من هم همچین مشکلی رو با ویندوز 7 دارم با کامپوننت kdtele.
چند تا مودم رو هم تست کردم اما بازم مشکل حل نشد ولی همون برنامه و همون مودم که توی ویندوز 7 مشکل داشت بر روی ویندوز سرور 2003 به خوبی کار میده.

البته ممکنه مشکل از کامپوننت هم باشه چون مودم با نرم افزار faxtalk که روی خود مودم هست هیچ مشکلی واسه پخش صدا نداره یا با کامپوننت AddTapi.NET هم مشکلی نداشتم روی ویندوز 7 واسه پخش صدا.

توی دلفی استفاده نکردم توی c# استفاده کردم

xxhamidyy
چهارشنبه 23 شهریور 1390, 09:48 صبح
سلام دوستان
من هم مشکل عدم پخش صدا در ویندوز 7 را با Kdtele دارم
لطفا دوستان کمک کنند باید پروژه را تا یک هفته دیگه تحویل بدم
با تشکر xxhamidyy@yahoo.com

patriot1990
سه شنبه 07 آذر 1391, 19:36 عصر
سلام دوستان
من خودم تو ویندوز 7 از kdtele استفاده می کنم صدا هم پخش میکنه و هیچ مشکلی ندارم من از kdtele 4 استفاده میکنم و مودم هم از مارک زولتریکس که 2011 ساخته شده و به answer machine مجهز است مدل مودم zoltrix Z919 است که با هیچ چیز مشکلی نداره و ساپورت میکنه.اگه باز هم سوالی داشتین به patriot.m2000@gmail.com میل بفرستین و موضوع رو هم kdtele بنویسین.