PDA

View Full Version : سوال: ارسال مقدار و دریافت در صفخه ایی دیگر داخل Label

Minamir
یک شنبه 25 اردیبهشت 1390, 11:42 صبح
سلام به همه اساتید انجمن
دوستان من جدولی دارم که به وسیله sql express ایجاد شده در یک صفحه،با زدن یک hyperlink که درست کردم در داخل یک DetailsView،می خوام صفحه دیگه ای برام باز بشه و در اون مقادیری که از جدول صفحه قبل بود به این صفحه ارسال بشه یکارایی خودم کردم مثلا:
توی DataNavigationUrlField فیلد هایی رو که می خواستم تو صفحه ای که برام جدید باز شرو قرار دادم
DataNavigationUrlFormatString توش رو به این صورت پر کردم :
namepage new.aspx?field1={0}field2...
کاره بعدیم این هستش که باید تو صفحه جدید ام رو label که می خوام نمایش داده بشه فیلد مورد نظرم ، page_load صفحه باز کنم و کد مورد نیازشو بزنم ولی بازنمی شه و وقتی دوبار کلیک می کنم روش بجای اون میره تو قسمت کدم و نمی زاره کدیی رو که برای دریافت هستش رو بنویسم.
نمی دونم چقدر متوجه سوالم شدین یا اینکه سوالم چقدر خنده دار هستش،من آماتور هستم و اگر سوالم خیلی پیشه پا افتادس به بزرگی خودتون ببخشید.
از اول توضیح دادم که کامل متوجه کارم بشین.
ممنون میشم جوابم رو بدین،در ضمن یک سوال از پایگاه داده هم دارم می دونم اینجا جاش نیست ولی تو قسمت خودش پرسیدم جوابی نگرفتم،اینجا بپرسم مشکلی نداره؟

Minamir
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 10:43 صبح
سلام به همه اساتید انجمن
دوستان من جدولی دارم که به وسیله sql express ایجاد شده در یک صفحه،با زدن یک hyperlink که درست کردم در داخل یک DetailsView،می خوام صفحه دیگه ای برام باز بشه و در اون مقادیری که از جدول صفحه قبل بود به این صفحه ارسال بشه یکارایی خودم کردم مثلا:
توی DataNavigationUrlField فیلد هایی رو که می خواستم تو صفحه ای که برام جدید باز شرو قرار دادم
DataNavigationUrlFormatString توش رو به این صورت پر کردم :
namepage new.aspx?field1={0}field2...
کاره بعدیم این هستش که باید تو صفحه جدید ام رو label که می خوام نمایش داده بشه فیلد مورد نظرم ، page_load صفحه باز کنم و کد مورد نیازشو بزنم ولی بازنمی شه و وقتی دوبار کلیک می کنم روش بجای اون میره تو قسمت کدم و نمی زاره کدیی رو که برای دریافت هستش رو بنویسم.
نمی دونم چقدر متوجه سوالم شدین یا اینکه سوالم چقدر خنده دار هستش،من آماتور هستم و اگر سوالم خیلی پیشه پا افتادس به بزرگی خودتون ببخشید.
از اول توضیح دادم که کامل متوجه کارم بشین.
ممنون میشم جوابم رو بدین،در ضمن یک سوال از پایگاه داده هم دارم می دونم اینجا جاش نیست ولی تو قسمت خودش پرسیدم جوابی نگرفتم،اینجا بپرسم مشکلی نداره؟

کسی از دوستان نمی تونه یک راهنمایی بکنه عجیب گیر کردم،می خوام برام صفحه page_load رو باز کنه ولی وقتی دابل کلیک می کنم میره تو بخش کدم اون باز نمی شه چیکار کنم؟؟؟؟
تورخدا کمکم کنید وسط کارم گیر کردم!!!

b.paseban
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 13:50 عصر
سلام بر شما.

برای اینکار شما باید از querystring استفاده کنید.درباره اش توی سایت زیاد بحث شده یه سرچ بزن.

اگر میخواهید به lable »ورد نظر دسترسی داشته باشین و property اون رو تغییر بدین توی همون pageload صفحه کد مربوطه رو بنویسید.
مثلا
lable.text="yourtext";

کسی از دوستان نمی تونه یک راهنمایی بکنه عجیب گیر کردم،می خوام برام صفحه page_load رو باز کنه ولی وقتی دابل کلیک می کنم میره تو بخش کدم اون باز نمی شه چیکار کنم؟؟؟؟
تورخدا کمکم کنید وسط کارم گیر کردم!!!

شما یه button روی صفحه بزارین و روی اون دابل کلیک کنید ببینید میره داخل codebehind?
اگه توی همون صفحه aspx رویداد click باتن اومد خوب شما فایل .cs صفحه ندارین.