PDA

View Full Version : تغییر نام

saya2011
یک شنبه 25 اردیبهشت 1390, 23:58 عصر
سلام
من برای آزمایشگاه پایگاه داده یه پایگاه داده #Cدانلود کردم تمام قسمت هاشو که انگلیسی بود فارسی و خلاصه تونستم تمام قسمت هاشو تغییر دادم ( اسم برنامه نویس و غیره ) الا یه قسمت که ارتباط با پایگاه داده که اکسسه .:شیطان::شیطان::شیطان::شیطان:: شیطان::شیطان::شیطان::شیطان::ش یطان::شیطان::شیطان:
اسم فیلد در جدول اکسس مثلا radif هست من اینو به ردیف تغییر دادم و تو فرم 1 هر جا radif بود به ردیف تغییر دادم ولی error ارتباط با پایگاه داده می ده حالا می شه برای فیلد های جدول مثل اسکیوال الیس نیم تعریف کرد یعنی تو دیتا بیس همان radif باشه و فقط هنگام نمایش جدول ردیف نوشته بشه
ممنون می شم راهنماییم کنین:افسرده::افسرده::افسرده: :افسرده:

mahdi_107
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 06:48 صبح
caption براي همينه
راه اصوليش هم همينه كه نام فيلدها انگليسي باشه و شما در قسمت كپشن نام فارسي مورد نظر را وارد كنين

saya2011
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 19:14 عصر
با سلام
حرف شما درست همین کارو هم کردم تو خوده اکسس درست می شه یعنی فارسی نوشته می شه ولی تو خروجی فرم 1 تو #C همون انگلیسی می یاد حالا چیکار کنم :افسرده::افسرده::افسرده::افس ده::افسرده:
لطفا راهنماییم کنید نمرۀ این درس به حل این مشکل بستس

saya2011
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 16:11 عصر
با سلام
حرف شما درست همین کارو هم کردم تو خوده اکسس درست می شه یعنی فارسی نوشته می شه ولی تو خروجی فرم 1 تو #C همون انگلیسی می یاد حالا چیکار کنم :افسرده::افسرده::افسرده::افس ده::افسرده:

saya2011
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 16:12 عصر
با سلام
تو رو به خدا کمکم کنید:افسرده::افسرده::افسرده: :افسرده::افسرده: