PDA

View Full Version : حرفه ای: خواندن جداولWord و انتقال آن به دیتابیس

mohammad diba
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 14:27 عصر
سلام بر کلیه بزرگواران
من 10000 تا فایل ورد دارم که همگی داری یک سری جدول با شکل کاملا یکسان است حالا می خواهم اطلاعات این جداول رو از طریق نرم افزارم به دیتابیس انتقال بدم لطف می کنید کمکم کنید این کار رو انجام بدم.

ramezani.saleh
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 15:00 عصر
چند تا راه داره OpenXML اولین راه.
یکی دیگه اینکه فایل ها رو با فرمت html ذخیره کنی بعد فایل ها رو تو excel باز کنی و ذخیره کنی. فایل های excel رو راحت با linked server , opequery می شه تو sql server وارد کرد .البته اگه بانکت sql server است

نیما حتمی
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 15:38 عصر
سلام
میشه بگین این linked server , opequery چیه و چطور میشه ازش استفاده کرد؟

علیرضا حسن زاده
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:42 عصر
اگه همشون یکی باشه روش راحت تری هم بدون هیچ تغییری در فایل های Word هم وجود داره
می تونی فایل ها رو با برنامه باز کنی و اطلاعات جداول داخل اون رو بخونی و در یک دیتاست بریزی بعد هم تو هر دیتابیسی خواستی می تونی ذخیره کنی
اطلاعات بیشتر هم اگه خواستی می تونی تو پستهایی که داشتم یه جستجویی بکنی و کتابی رو که برای کار با فایل های Office توسط دات نت گذاشتم رو ببینی

mohammad diba
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:43 عصر
چند تا راه داره OpenXML اولین راه.
یکی دیگه اینکه فایل ها رو با فرمت html ذخیره کنی بعد فایل ها رو تو excel باز کنی و ذخیره کنی. فایل های excel رو راحت با linked server , opequery می شه تو sql server وارد کرد .البته اگه بانکت sql server است
ممنون از کمکتون ولی من نمی تونم این همه فایل رو دستی save کنم کانورتوری برای این کار هست؟

nasimsaba
دوشنبه 02 خرداد 1390, 18:35 عصر
سلام
اره دوست عزیز
Okdo Document Converter Professional 3.7
من ازش استفاده کردم. convertor نسبتا خوبیه فقط اگه حجمه فایل هات زیاد باشه زمان convert بالا میره که باید کمی صبر داشته باشی