PDA

View Full Version : سوال: چطور می تونم یه کنترل یا یه متنی رو به صفحه خودم بعد از ایجاد صفحه در وب اضافه کنم؟

dontspeak
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 16:51 عصر
سلام
چطور میشه یه کنترل یا هر چیز دیگه ای رو به صفحه بعد از لود اون اضافه کرد طوری که بعد از بستن صفحه از بین نره؟ یه جورایی مثل همین متنهایی که ما اینجا مینویسیم و میمونه

mohammad abedi
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:18 عصر
اگه میخوای بعد از لود صفحت یه نوشته ای بیاد باید یه کنترل لیبل به صفحت اضافه کنی و text اونو خالی کنی و توی load صفحت به خصوصیت لیبلت مقدار بدی
ولی اگه میخوای همیشگی باشه باید توی دیتابیست ذخیرش کنی که اونم مبحث طولانیه

b.paseban
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:21 عصر
چطور میشه یه کنترل یا هر چیز دیگه ای رو به صفحه بعد از لود اون اضافه کرد طوری که بعد از بستن صفحه از بین نره؟ یه جورایی مثل همین متنهایی که ما اینجا مینویسیم و میمونه
سلام بر شما.
متوجه منظورتون نمی شم.شما میخواهید بصورت داینامیک کنترل به صفحه اضافه کنید یا داخل دیتا بیس چیزی درج کنید؟

dontspeak
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:34 عصر
ببینید. بزارید یه مثال روشن بزنم. این کادر پایین فروم رو میبینید که واسه پاسخ فوری به یه نوشته است؟ داخلش یه پاسخی رو مینویسید و تا آخر رو فروم می مونه. و همه هم میتونن این پیغام رو ببینند. در حقیقت من می خوام یه همچین کاری کنم یعنی مجبور نباشم همیشه خودم با asp تغییرش بدم. می خوام کاربرا هم بتونند پیغام بذارند

dontspeak
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:37 عصر
مشکل اینجاست که نمی تونم یه متنی رو از طریق یه تکس باکس بذارم طوری که با رفرش شده صفحه از بین نره. در ضمن می خوام همه بتونن این متن رو ببینند. session stat نمی خوام باشه یا view state

b.paseban
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:41 عصر
خوب شما باید یه بانک درست کنید و اطلاعات مربوطه رو داخل بانک بزارین.
مثل همین اطلاعات درون این سایت.
کار با بانکهای اطلاعاتی رو سرچ کنین.

dontspeak
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 17:54 عصر
ممنون از لطف شما. تقریبا کار با بانک اطلا عاتی رو بلدم پس تنها راه همون بانک اطلاعاتیه؟ مثلا بیام یه دیتا لیست و یه دیتا ست بذارم و الی آخر. می خوام بدونم این بهترین راهه؟

b.paseban
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 18:26 عصر
خوب معلومه که بهترین راهه.
شما یه بانک بساز با فیلدهای متناسب با کاری که میخواهی انجام بدی بعد داده های خودت رو توی اون درج کن و ادامه داستان...... :)

Slytherin
دوشنبه 26 اردیبهشت 1390, 18:28 عصر
ممنون از لطف شما. تقریبا کار با بانک اطلا عاتی رو بلدم پس تنها راه همون بانک اطلاعاتیه؟ مثلا بیام یه دیتا لیست و یه دیتا ست بذارم و الی آخر. می خوام بدونم این بهترین راهه؟

خب یه راه دیگه هم هست، مثلا صفحه وب رو به صورت یک فایل باز کنید و سپس اون رو تحلیل کنید و موارد مورد نیاز رو به اون اضافه کنید، اما فکر نمی کنم چندان اصولی باشد...