PDA

View Full Version : سوال: استفاده از update panel

mehrdad85
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 12:09 عصر
سلام
دوستان من میخام از یک update panel بدین منظور استفاده کنم که :
یک textbox داشته باشم و یک radio button list که بر حسب اینکه کاربر کدوم ایتم از radio button list را انتخاب میکنه اون مقدار بع عنوان متن داخل textbox نمایش داده بشه
حالا سوالم اینه که داخل update panel باید فقط textbox را قرار بدم یا اینکه هم textbox هم radio butoon list و هم button را؟

ممنونتون میشم کمکم کنین

سوال دیگه هم اینکه برای update panel باید چکار کنم که با تغییر ایتم های radio button list اون update panel نیز update بشه ؟
یعنی لازمه که update mode را برابر conditional قرار بدم و دیگه چکاری نیازه انجام بدم؟

میتونم یه سوال دیگه هم بپرسم؟(واسه این که سوالام خیلی متفاوت بود عنوان تاپیک را اینطوری انتخاب کردم)

برای اینکه بتونم هنگامی که این update panel داره update میشه یه شکلی را نشون بده مثل این سایتا که بچرخه تا update بشه:متعجب::متعجب::متعجب:

مرسی

dontspeak
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 12:50 عصر
سلام دوست عزیز اگه فقط می خوای متن رادیو باتن رو نشون بدی اصلا نیازی با باتن هم نداری. رادیو باتن رو انتخاب کن autopostback اونو برابر true قرار بده هم تکس باکست توی آپدیت پنل باشه هم رادیو باتن. در مورد سوال آخرتم باید یه وقفه کوچیک ایجاد کنی تا بتونی نمایشش بدی

alonemm
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 12:51 عصر
باسلام:
جواب ها:
1- برای این که از پست بک شدن صفحه جلو گیری کنید هر 3 کنترل رو میتونید درون آبدیت پنل قرار بدید اما اگه دکمه رادیویی دارای پست بک نیست میتونه بیرون این پنل قرار بگیره.
2-گزینه PostBack رو برابر True قرار بدید.
3-از update processor استفاده کنید.

موفق باشید.

b.paseban
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 13:11 عصر
برای اینکه بتونم هنگامی که این update panel داره update میشه یه شکلی را نشون بده مثل این سایتا که بچرخه تا update بشه

سورس به زبان اصلی (http://mattberseth.com/blog/2007/10/yui_style_ajax_progress_indica.html)
نمونه بکارگیری در سورس سایت در برخی از صقحات پروژه (http://barnamenevis.org/showthread.php?124503-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86)