PDA

View Full Version : چطور كاربر نتونه عكس رو از صفحه ذخيره كنه ؟

gama118
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 14:00 عصر
سلام

من تو ساينم يه image گذاشتم و عكس توش قرار ميدهم ميخوام كاربرا نتونه عكس رو رو كامپيوترشون ذخيره كنند چيكار بايد بكنم؟

ramin149
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 14:11 عصر
فکر کنم یه راهش این باشه که به کاربر اجازه زدن کلید راست موس را ندی .

ایمان مدائنی
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 15:07 عصر
كليك راست رو با استفاده از اجاكس ميتوني به راحتي ببندي
البته اين كد روي مرور گرهاي قديمي جواب نميده

ghabbasi
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 20:10 عصر
اگر از طریق هر چیزی :اشتباه: بخوای کلیک راست رو برای کاربر غیر فعالی کنی با توجه به اینکه رو مرورگرهای قدیمی خوب جواب نمیده :عصبانی: باید توجه داشته باشی که اگر هم این کار را بکنی خیلی راحت کاربر می‌تونه صفحه رو ذخیره میتونی و به عکس دسترسی داشته باشه.:شیطان:
من فعلا هیچ راهی به ذهنم نمی‌رسه :عصبانی++: ولی اگر کسی از اساتید نظری دارن بفرمایند تا ما هم استفاده کنیم.:تشویق:

با تشکر :قلب:

spranza804
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 21:11 عصر
هر محدودیتی هم که ایجاد کنید، در نهایت کاربر با زدن دکمه ی پرینت اسکرین عکس را می تواند کپی کند.

karim orooji
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 21:49 عصر
حالا مگه چی عکسیه که نباید کسی اون رو ذخیره کنه

majnun
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 00:09 صبح
ببینید ، اگر کاربرتون یه خورده از اچ تی ام ال سر در بیاره ، همه این راست کلیک بسن ها و .... بی معنیه ، میره تو سورس صفحه و کد را میگیره ، همه این کارهایی که دوستان گفتن برای کاربران مبتدی هست

به نظر من چیزی که در اینترنت قرار میگیره و من مجوز دیدنش را دارم ، دیگه چه ذخیره بشه و چه نشه فرقی نمیکنه ، میکنه ؟

ja.softeng
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 10:30 صبح
ببينيد شما از هر روشي كه استفاده كنيد با دادن لينك تصوير راحت ميشه تصوير را بدست آورد
مي بخشي دوست عزيز در كل منطقي كه شما مي خواهيد روي سايتتون پياده كنيد اشتباهه
ببينيد اگر شما نمي خواهيد يه فايلي را كاربر نبينه نبايد لينكش را تو سايت بذاري و با وب كانفيق تنظيماتي را انجام بدي كه كاربر بدون اخذ مجوز نتونه فايل را دانلود كنه حالا فايل شما هر چي مي خواد باشه
و اگر مي خواي روي تصوير اين كارو بكني شما Thumbnail (كوچك شده تصوير با كيفيت پايين) را بزاري و با اخذ مجوز از شما بتونه به فايل اصلي دست پيدا كنه
موفق باشيد.