PDA

View Full Version : سوال: چطور می تونم به رویداد یکی از دکمه های کنترل obout_editor دسترسی داشته باشم؟

dontspeak
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 16:27 عصر
سلام. من می خوام از کامپونت obot_editor توی پروژم استفاده کنم. یه راهنمای استفاده دارم ولی مشکل اینجاست که بر اساس javascript نوشته می خوام این کدو به وسیله asp توی code-behind بنویسم
این کد خود کنترله

<obout:Editor ID="editor" runat="server" PathPrefix="Editor_data/">
<Buttons>
<obout:Custom OnClientClick="insertdata" ImageName="ed_data_n.gif" ToolTip="insert current date" />
</Buttons>
</obout:Editor>
و کد جاوا اسکریپتی که به عنون نمونه داده اینه
<script type="text/javascript">
function insertdata(editor) {
editor.insertHTML((new Date()).toLocaleDateString())
}
</script>
در حقیقت من می خوام واسه اون دکمه یه کاری تعریف کنم

b.paseban
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 16:46 عصر
سلام بر شما.
اگه برای ادیت متن میخواهی من بهتون tiny mce رو پیشنهاد میکنم.این کنترل های about زیاد مناسب نیست.

dontspeak
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 17:16 عصر
از لطفتون ممنونم ولی من می خوام بدونم این کدا بالا معادل c# چی میشه؟ این نه تنها مشکل اینجاست بلکه به این مشکل زیاد بر خوردم. می خوام بدونم بدون جاوا اسکریپتم می تونم راحت وب بنویسم یا اینکه واقعا مجبورم بعضی وقتا از جاوا اسکریپت استفاده کنم

b.paseban
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 18:11 عصر
شما برای چی از این کنترل استفاده میکنید؟بغیر از اینکه میخواهید متنی رو ویرایش کنید؟خوب من ادیتور tiny mce (http://tinymce.moxiecode.com/) رو بهتون معرفی کردم.(سرعت لود بالا ،سازگاری با بیشتر مرورگرها از مزیت های این ادیتور هست)
برای برنامه نویسی وب هم دونستن جاوا اسکریپت تا حدی لازمه.(اگر هم ندونی زیاد به درد سر نمی افتی و در واقع کارتو میتونی راه بندازی )