PDA

View Full Version : سوال: سوال در مورد ارسال مقادیر به صفحه بعد

Dead Space
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 20:25 عصر
سلام
من یک وب سایت طراحی کردم در قسمت سفارش کالا فرد سفارش خودش رو مرحله به مرحله انجام میده در مرحله آخر یک بار تمام مراحلی که طی کرده وفیلد هایی که پر کرده رو بهش نمایش میدم و در صورت ثبت نهایی سفارشش ثبت میشه(مثل ثبت نام کنکور سنجش)
حالا سوال من اینه که در مرحله آخر که ثبت نهایی رو میزنه چون من قصد دارم یک ایمیل به فرد بزنم یک ایمیل هم به ادمین سایت و فرمی که پر شده رو ارسال کنم مقادیر صفحه آخر رو نمیدونم به چه روشی به ثبت نهایی بفرستم که بعد ایمیلش کنم
راهی که خودم میدونم اینه که input از نوع hidden درست کنم مقادیر رو در اون نگه دارم و وقتی ثبت نهایی رو زد مقادیر hidden رو بخونم
راه دیگه هم SESSION هست ولی فکر کنم زیاد جالب نباشه.
دوستان راه بهتری رو میدونن ؟
ممنون

yakouza
سه شنبه 27 اردیبهشت 1390, 21:24 عصر
از session استفاده کن و مقادیر هر فرم رو تو سشن بریز و در آخر بریز تو دیتابیس و یک ایمیل به مدیر و کاربر بفرست. این راه عمومی شه.

BehinAfzar
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 07:42 صبح
سلام
بهترین راه اینه که کد خرید رو تو session نگه داری و به صفحه نهایی بفرستی و اونجا اطلاعات رو بر اساس کد از جدول بخونی و برای تایید نهایی نمایش بدی
اگه درست نشد در خدمتیم
موفق باشی

Dead Space
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 09:13 صبح
ممنون از راهنماییتون با session که مشکل خاصی ندارم گفتم شاید روش های دیگری هم باشه
با تشکر

as13851365
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 19:35 عصر
از کوکی استفاده کن که اگه کاربر به صورت غیر عمد هم صفحه سفارشتات رو بست و دوباره باز کرد امکان ادامه خرید رو داشته باشه