PDA

View Full Version : محافظت از برنامه

sma6871
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 11:55 صبح
سلام

من یه برنامه نوشتم که به یه روش (مثلا چک کردن یه کد سخت افزاری) از کپی شدنش جلوگیری می کنه.

حالا میخوام بدونم چطوری میتونم این برنامه رو با برنامه های دیگه ترکیب کنم؟

یعنی مثلا این رو با Notepad ترکیب کنم و اول notepad پسورد بخواد.

کلا اگه میشه راجع به Embeding فایل اجرایی تو یه فایل اجرایی دیگه بصورت Safe توضیح بدین

با سپاس

ab.mahmoodi
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 21:23 عصر
دوست عزیز اینطور که من متوجه شدم شما میخواهید بین دو تا برنامه مختلف ارتباط ایجاد کنید. خوب اگر سورس هر دو برنامه را داشته باشید خیلی بهتر میشه امنیت را برقرار کرد. اما اگر سورس یکی از اینها را داشته باشید کار سختتر میشه. برای embed کردن میتونید از ریسورس استفاده کنید. یعنی برنامه ای که سورس آنرا در اختیار ندارید بصورت ریسورس به نرم افزار خودتون اضافه کنید. سپس در زمان اجرا از برنامه embed شده استفاده کنید. در مورد کاری که میخواهید انجام دهید بیشتر توضیح دهید تا بهتر بتونیم کمک کنیم.

sma6871
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 23:33 عصر
توضیحم رو با مثال فکر کنم خوب دادم

فرض کنید از شما بخوام روی Notepad ویندوز پسورد (با برنامه خودتون) بزارید، پس شما سورس اون رو ندارید ولی سورس برنامه خودتون دستتونه

درضمن نمیخوام چه قبل از اجرا و چه بعد از اون چیزی خارج از فایل exe باشه (exe اصلی(Notepad) خارج نباشه و نشه حتی در Temp)

Nima NT
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 00:13 صبح
برای اینکار از متدهایی مثل Memory Execution استفاده میشه ولی متاسفانه اونقدر نقطه ضعف و باگ در این متدها وجود داره که شاید باعث بشه از ادامه کار منصرف بشید ( منظورم از باگ ، نقطه ضعف های امنیتی هست که باعث خواهد شد برنامه شما از حافظه بیرون کشیده بشه ).