PDA

View Full Version : سوال: آیا فونتهای فارسی زیبا برای استفاده در WPF وجود دارد؟

bahar-danaei
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 21:02 عصر
اول به خاطر اون منوها با لبه های گرد تشکر می کنم.
دوم اینکه آیا امکان داره از فونت های فارسی زیبا تر استفاده کرد؟چه جوری؟
سوم، باز هم ممنون اگه حذفم نکردید.:ناراحت::افسرده:

مهدی فرزاد
چهارشنبه 28 اردیبهشت 1390, 22:56 عصر
سلام
من لازمه یک نکته رو مجدد توضیح بدم : ببینید دوست عزیز شما برای تاپیک خودتون باید عنوان واضح و روشن که بیان کننده محتوای تاپیک باشه انتخاب کنید به شکلی که کاربران دیگه زمانی که عنوان تاپیک رو میخونن تا حدودی متوجه بشن درون تاپیک چه موضوعی بیان شده و ازنوشتن عنوان های کلی مثل Font و Menu و... خوداری کنید
قانون شماره 7

من این دفعه عنوان تاپیک شما رو اصلاح کردم (عنوان تاپیک شما اصلا ربطی به موضوع مطرح کرده نداشت) انشالله در دفعات آینده این موضوع رو رعایت کنید تا تاپیک شما حذف نشه
و حتما قوانین (http://barnamenevis.org/misc.php?do=showrules) سایت رو مطالعه بفرمایید

در جواب سئوال شما باید بگم شما میتونید از فونتهای مجموعه MJ استفاده کنید که هم زیبا هستند و هم بدون مشکل در برنامه های مختلف قابل نمایش و کافیه فونت مورد نظر رو به برنامه خود اضافه کنید تا در تمام سیستم ها حتی در صورت نبود فونت ، اجرا بشه روش اضافه کردن فونت رو در آموزش های من میتوند ببینید
در google جستجو کنید "مجموعه کامل فونتهای Mj " ، حتما پیدا خواهید کرد درضمن این فونتها رایگان هستند
فونتهای خبر شبکه یک هم از این دسته فونتها هست که میتونید اونها رو هم به مجموعه Mj اضافه کنید (چون در مجموعه اولیه نبودند و بعدا اضافه شده این رو هم سرچ کنید)

zahra1372
یک شنبه 05 بهمن 1393, 18:23 عصر
در جواب سئوال شما باید بگم شما میتونید از فونتهای مجموعه MJ استفاده کنید که هم زیبا هستند و هم بدون مشکل در برنامه های مختلف قابل نمایش و کافیه فونت مورد نظر رو به برنامه خود اضافه کنید تا در تمام سیستم ها حتی در صورت نبود فونت ، اجرا بشه روش اضافه کردن فونت رو در آموزش های من میتوند ببینید
در google جستجو کنید "مجموعه کامل فونتهای Mj " ، حتما پیدا خواهید کرد درضمن این فونتها رایگان هستند
فونتهای خبر شبکه یک هم از این دسته فونتها هست که میتونید اونها رو هم به مجموعه Mj اضافه کنید (چون در مجموعه اولیه نبودند و بعدا اضافه شده این رو هم سرچ کنید)

ببخشید این آموزشتون که میگین کجاست؟

Mori Bone
یک شنبه 05 بهمن 1393, 20:42 عصر
ببخشید این آموزشتون که میگین کجاست؟

عزیز به تاریخ تاپیک هم یه نگاه بنداز