PDA

View Full Version : سوال: چطور امكان دستكاري(دي كامپايل)پروژه وجود نداشته باشد؟؟

mourche
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 16:58 عصر
وقتي يه پروژه اي با net. درست مي كنيم،در حالت عادي اين پروژه ايراد دارد:

اينكه امكان دستكاري ياdecompile كردن واسش وجود داره
توضيح بيشتر:مثلا يه پروژه رو به exe تبديلش كردم بعد به يه برنامه نويس بدم احتمال اينكه از همون فايل اجرايي پروژه م ،سورسش رو بتونه پيدا كنه هست.مي خوام كلا از اين امكان كه به سورس برنامه دسترسي داشته باشه جلوگيري كنم.چي كار كنم؟؟:متعجب:

Esmail Solhkhah
دوشنبه 17 بهمن 1390, 01:36 صبح
از پروتکتورهایی مثل .NET Reactor یا امثالهم استفاده کنید

ضمنا با اجازه دوست عزیزم جناب Nima NT (http://barnamenevis.org/member.php?u=57986) رو بهتون معرفی میکنم (تو این زمینه متخصص هستن)

موفق باشید.

فرید نجفلو
دوشنبه 17 بهمن 1390, 12:50 عصر
شما باید برید دنبای برنامه هایی مثل dot net reactor یا intellilock و ...(البته این دو تا رایگان نیستند و من ک*ر*ک*کی واسش ندیدم)
من نسخهآزمایشی اینا رو امتحان کردم خوب کار می کنن برنامه .Net Reflector نتونست بازش کنه

mgh64120
دوشنبه 17 بهمن 1390, 17:51 عصر
وقتي يه پروژه اي با net. درست مي كنيم،در حالت عادي اين پروژه ايراد دارد:

اينكه امكان دستكاري ياdecompile كردن واسش وجود داره
توضيح بيشتر:مثلا يه پروژه رو به exe تبديلش كردم بعد به يه برنامه نويس بدم احتمال اينكه از همون فايل اجرايي پروژه م ،سورسش رو بتونه پيدا كنه هست.مي خوام كلا از اين امكان كه به سورس برنامه دسترسي داشته باشه جلوگيري كنم.چي كار كنم؟؟:متعجب:

سلام دوست عزيز
در يكي از تاپيك ها ، يكي از دوستان فرموده بودند ابزاري در محيط VB.Net اين كار رو انجام ميده. البته من خودم هنوز ازش استفاده نكردم.
در زير شاخه منوي Tools گزينه DotFuscator Software Services
موفق باشيد...

shadi khanum
دوشنبه 17 بهمن 1390, 19:41 عصر
میتونی از نرم افزار ezirizi واسه obfuscate کردن Exeتون استفاده کنید. من خودم از این استفاده میکنم. البته پولی و نمیدونم کرکش هست یا نه