PDA

View Full Version : کمک در نوشتن برنامه

nilo_nazanin
پنج شنبه 29 اردیبهشت 1390, 23:37 عصر
سلام دوستان خوبید
من تازه واردم امیدوارم منو تو جمع خودتون بپزیرید ، دوستان تو رو خدا کمکم کنین ، مرسی من میخوام با اسمبلی برنامه ای بنویسم که با استفاده از پردازش رشته ها تعداد ارقام ،حروف، سمبل های ویژه رشته ای با طول صد کارکتر را ذرون متغیرهای ایکس وای زد ذخیره کنه .
ممنون میشم کدشو واسم بزارید . با سپاس فراوان .

از emu8086 استفاده میکنم .

nilo_nazanin
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 01:27 صبح
دوستان توروخدا کمکم کنین
میسی:قلب:

armin0282
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 01:59 صبح
سلام دوستان خوبید
من تازه واردم امیدوارم منو تو جمع خودتون بپزیرید ، دوستان تو رو خدا کمکم کنین ، مرسی من میخوام با اسمبلی برنامه ای بنویسم که با استفاده از پردازش رشته ها تعداد ارقام ،حروف، سمبل های ویژه رشته ای با طول صد کارکتر را ذرون متغیرهای ایکس وای زد ذخیره کنه .
ممنون میشم کدشو واسم بزارید . با سپاس فراوان .

از emu8086 استفاده میکنم .

واسه این کار اول مسئله رو کوچیک کن و شروع کن با یه رشته با طول 10 کاراکتر و شمردن فقط ارقام اون رشته حل کردن ، اگه جواب گرفتی میتونی بری سراغ شمردن حروف و ... ، واسه اینکه ارقام رو بشمری برای یه رشته با طول 10 کاراکتر یه حلقه با 10 گردش بزار داخل حلقه هم از دستور CMPS , CMP و دستورات پرش شرطی استفاده کن،برای اینکه کمکی بیشتری بگیری کد بنویس بزار اینجا مشکلت رو بگو تا برطرف کنیم!!!

nilo_nazanin
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 11:51 صبح
ممنون ارمین جان
اما من نیاز مبرم به کد دارم ، لطفا اگه بلدید بنویسید بزارید واسم ، ممنون میشم دوستان گلم

nilo_nazanin
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 12:26 عصر
بچه ها لطفا اگه بلدید دریغ نکنید
ممنون

armin0282
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 17:31 عصر
اگه نیاز به کد داری برو سرچ کن کدهای مشابه رو پیدا کن بعد یکم باهاشون کار کن که یه کدی بتونی بزاری که حداقل اعداد رو پیدا کنه بعد بیای اینجا کدی رو درخواست کنی که حروف رو بشماره،اینجا همه بلدن کد بزنن واسه این برنامه سادت اما باید خودت هم یه کدی بزاری که بچه ها کامل کنند ، اینکه کسی بیاد کد کامل رو بزار پیدا نمی شه ، میتونی سورسش رو کلا سرچ کنی.

vcldeveloper
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 19:53 عصر
اما من نیاز مبرم به کد دارم ، لطفا اگه بلدید بنویسید بزارید واسم ، ممنون میشم دوستان گلم
این سایت محل مباحث فنی در حوزه توسعه نرم افزار هست، نه سایت درخواست انجام پروژه دانشجویی. درخواست انجام پروژه در این سایت مغایر قوانین سایت هست. اگر مشکل فنی دارید، سوال فنی تان را با ذکر راه حل هایی که امتحان کردید، در یک تاپیک با عنوانی مناسب موضوع سوالتان، مطرح کنید، تا دوستان در رفع مشکل به شما کمک کنند.

تاپیک قفل شد.