PDA

View Full Version : آموزش ساختن فایل Setup

habedijoo
شنبه 26 شهریور 1384, 08:24 صبح
با سلام به همگی

اخرین مرحله در تمامی پزروژه های نرم افزاری ایجاد فایل Setup برای آن است . و بدون شک تمامی ما با آن بر خورد کرده و یا می کنیم .
در هر بخشی که سر بزنید می بینید که فرد یا افرادی اقدام به ساختن فایل آموزشی مربوط به آن بخش کرده اند . ( مثل Crystal Report )
من هم می خواهم با این تاپیک ، این جریان را برای ساختن فایل Setup راه بیاندازم .

لذا از تمامی دوستان خواهش می کنم با هر وسیله ای که فایل Setup می سازند مثل (InstallShield و InstallWise و ... ) و هر تجربه ای ، لینکی ، Pdf ی ، مطلبی دارند در اخیار سایر دوستان هم قرار دهند .

اگر هم ممکن باشد چند تا از دوستان با هم یک PowerPoint برای آموزش مثلا InstallShield ایجاد کنند ، که بسیار عالی است .

با تشکر از همگی دوستان .

GentleGuy
شنبه 26 شهریور 1384, 20:07 عصر
ایده جالبیه - اگه وقت کردم حتما این کارو میکنم- البته با کمک دوستان

habedijoo
یک شنبه 10 مهر 1384, 08:21 صبح
سلام به همه دوستان

کسی تمایل به راه اندازی آموزش ساختن فایل Setup رو نداره ؟

mehrdotnet
یک شنبه 10 مهر 1384, 12:46 عصر
چرا بابا تمایل داریم چه جورم!!
دارم اطلاعات جمع می کنم.

maryam_vb
پنج شنبه 06 دی 1386, 11:53 صبح
یادتون رفت ، پس چی شد.

khz-web1
جمعه 22 شهریور 1387, 02:51 صبح
من هم احتیاج دارم اگه کسی داره حتمی پست بده تو این تاپیک

ma3takhafan
پنج شنبه 30 مهر 1388, 07:33 صبح
اگه میشه لطف کنید اموزش ساخت setup رو بزارین نیاز شدید بهش دارم:لبخندساده:

sara.f
پنج شنبه 30 مهر 1388, 16:11 عصر
سلام
با دیدن این تاپیک واقعا خوشحال شدم ولی وقتی تا آخرین پست را خوندم ....
خب چرا افرادی که قول ادامه تاپیک را دادند دیگه خبری ازشون نیست، فقط دوست دارید به تعداد پست هاتون اضافه کنید؟

چرا بابا تمایل داریم چه جورم!!
دارم اطلاعات جمع می کنم
هنوزم دارید اطلاعات جمع می کنید؟!!!
منم واقعا به این آموزش نیاز دارم و در این تالار هم تا حالا چندین پست دادم ولی جواب نگرفتم.
لطفا همین الان شروع کنید به آموزش و بدونید که خیلی ها ازتون ممنون می شن.

c sharp20
جمعه 01 آبان 1388, 18:52 عصر
با سلام .اين هم آموزش ساخت برنامه نصاب يا همان setup در VS2005 به صورت فايل word

اين فايل رو من از روي كتاب آموزش سي شارپ جعفر نژاد قمي تايپ كردم البته ممكنه كامله كامل نباشه اما در كل ميشه با خوندنش يه برنامه نصب ساخت. البته اين هم بگم با هم فكري و راهنمايي شما عزيزان و اساتيد مي تونه يه آموزش بهتري از آب در بياد.
اميدوارم مفيد باشه

sara.f
جمعه 01 آبان 1388, 19:29 عصر
با سلام .اين هم آموزش ساخت برنامه نصاب يا همان setup در VS2005 به صورت فايل word

اين فايل رو من از روي كتاب آموزش سي شارپ جعفر نژاد قمي تايپ كردم البته ممكنه كامله كامل نباشه اما در كل ميشه با خوندنش يه برنامه نصب ساخت. البته اين هم بگم با هم فكري و راهنمايي شما عزيزان و اساتيد مي تونه يه آموزش بهتري از آب در بياد.
اميدوارم مفيد باشه
سلام
آفرین به این همتت. مرسی.
امیدوارم که سایر دوستان هم اگر مطلبی،نکات کوچیکی که باید گفته بشه به ذهنشون میرسه، دریغ نکنند.