PDA

View Full Version : ساختن تاپیک جدید

amir.bakhtiari
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 14:58 عصر
سلام
ببخشید عنوان مناسبی پیدا نکردم

تو تالار اصلی دیدین هر موضوع دسته بندی کردن و از هم جدا کردن( مثل قسمت اعلانات) میخواستم تو وبم یه چیزی شبه به اون بسازم

متشکر

WOLF_MEHRDAD
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 15:05 عصر
درود بر شما

سیستم سایت ساز شما چه ؟

به فرض مثال :
این تالار گفتمان بر اساس vBulletin ساخته شده
و در تنظیمات مدیریتیش بخشی به نام "بخش ها" داره شما از اونجا میتونید بخش بسازید و برای بخش ها زیر مجموعه درست کنید

توضیحات بیشتری بدید ( آدرس سایت ، سایت ساز )
موفق باشید

amir.bakhtiari
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 16:03 عصر
هیچ سایت سازی در کار نیست.
دارم با Adobe DreamWeaver میسازم
اگه میشه کد یا یه راهنمایی کنید.
مرسی

WOLF_MEHRDAD
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 16:22 عصر
خب شما هنوز مشخص نکردید این سایت برای چه استفاده ای ساخته میشه

استاتیک :سایت هایی که حدودا 1 تا 10 تا صفحه به صورت استاتیک دارم و قالبا از زبان HTML , CSS برای ساختشون استفاده شده

دایتامیک : سایت هایی که بینهایت میتونن صفحه داشته باشن که معمولا با سایت ساز ( سیستم مدیریت محتوا ) ساخته میشن ، در این نوع کاربر نیاز به کد نویسی نداره و محیطی به نام ادیتور ( چیزی مثل ورد ) داره که کاربر به راحتی مطلب خودشو مینویسه و دکمه ارسال رو میزنه . این مطلب در بانک ثبت میشه
و خلاصه قابل تغیره

این جور که من متوجه شدم شما دارید توسط HTML مینویسید و استاتیکه

amir.bakhtiari
جمعه 30 اردیبهشت 1390, 17:39 عصر
من در کال میخوام بفهمم-[یاد بگیرم]- چه چوری بسازمش

این جور که من متوجه شدم شما دارید توسط HTML مینویسید و استاتیکه
همینه

amir.bakhtiari
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 13:18 عصر
از اساتید گرامی خواهش میکنم جواب بدن

39 با این قسمت مشاهده شده یعنی کسی نیست که....

hamidre13
یک شنبه 01 خرداد 1390, 08:11 صبح
دوست عزیز سایت های استاتیک این قابلیتی رو که شما می خوای نداره، این قابلیت فقط بر روی سایت های دارای دیتابیس قابل اجرا هست!
بزا توضیح بدم که متوجه بشی،
نگاه کن اطلاتی که توی همین سایت برنامه نویس مشاهده میکنی هیچکدومش به صورت مستقیم و به صورت ایستا اعمال نشده این یعنی اینکه یه بانک اطلاعتی وجود داره(دیتابیس) که اطلاعات از اون خونده میشه و در اینجا قرار داده میشه بنابر این باید اینطوری فرض کنی که باید یه قالب داشته باشی و تمام اطلاعاتت رو از درون دیتابیس درون این قالب قرار بدی!
سعی کردم خیلی ساده توضیح بدم امیدوارم متوجه بشی!
راستی واسه اینکه خودت بخوای یه سایت پویا بسازی باید یه زبان سرور ساید مثل ای اس پی یا پی اچ پی یاد بگیری!
در ضمن باید اس کیو ال سرور یا مای اس کیو ال یا اوراکل رو هم به عنوان دیتا بیس یاد بگیری!
البته این چیزایی که من گفتم فقط مثال هست میتونی از زبان های دیگه هم واسه این کار استفاده کنی!
اگه می خوای سایتت رو سریع راه بندازی می تونی از انجمن ساز وی بولتن یا از افزونه انجمن ساز جوملا استفاده کنی!
در ضمن یه سری هم به این لینک بزنی بد نیست!
آی تی تی (http://www.ittutorial.ir/طراحی-وب-سایت،-از-کجا-شروع-کنیم؟/)