PDA

View Full Version : سوال: Duplicate items در Resource

Mahdad999
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 10:47 صبح
با سلام حضور اساتيد محترم سايت وقتي ميخوام برنامه رو اجرا كنم با ارور زير مواجه ميشم كه به جايي لينك نداره اگه ممكنه براي رفع عيب منو راهنمايي كنيد:
Error 1 The item "obj\Debug\CheckLists.frmNewChkLst.resources" was specified more than once in the "Resources" parameter. Duplicate items are not supported by the "Resources" parameter. CheckLists

من هرچي resource رو چك ميكنم چيزي كه دوبار تكرار شده باشه نديدم! كجا رو بايد چك كنم؟

KasraCo
شنبه 21 خرداد 1390, 09:54 صبح
سلام دوست عزیز
این خطا بعضی وقتها زمانی رخ میده که توی برنامه دو فایل Resource رو برای یک فرم داشته باشی
علامت + کنار هرکدوم از فرمهات رو باز کن و تعداد فایلهایی که پسوند .resx هستند رو نگاه کن اگر فرمی دو فایل با این پسوند داشت یکی از اونها رو پاک کن
مشکلت باید حل بشه.

Mahdad999
دوشنبه 20 تیر 1390, 13:48 عصر
سلام دوست عزیز
این خطا بعضی وقتها زمانی رخ میده که توی برنامه دو فایل Resource رو برای یک فرم داشته باشی
علامت + کنار هرکدوم از فرمهات رو باز کن و تعداد فایلهایی که پسوند .resx هستند رو نگاه کن اگر فرمی دو فایل با این پسوند داشت یکی از اونها رو پاک کن
مشکلت باید حل بشه.

این مساله رو چک کردم ولی فقط یک فایل resx کنار فرمی که ارور داره وجود داره. و هنوز ارور پابرجاست:
The item "obj\Debug\CheckLists.frmNewChkLst.resources" was specified more than once in the "Resources" parameter. Duplicate items are not supported by the "Resources" parameter. CheckLists

من خیلی گشتم ولی قسمتی که بشه پارامترهای resource رو توش تغییر داد و فایلهای به گفته خودش با پسوند .resoures در اونجا قابل مدیریت باشن پیدا نکردم

Mahdad999
چهارشنبه 22 تیر 1390, 20:05 عصر
اگه دوستان راهنمایی بیشتری کنن ممنونم چون کل برنامه من فقط بخاطر این ارور پیش نمیره
:گریه::افسرده::ناراحت:

MAHDIhp_devsq
دوشنبه 11 دی 1391, 16:24 عصر
delete Form1.rex

tooraj_azizi_1035
دوشنبه 11 دی 1391, 16:36 عصر
اینو گفتن:

Before starting this, close your Visual Studio 2008.
To Fix: Open an explorer window, browse to your visual studio projects folder, then into the folder for your ailing project. When you see a 'your project name'.sln you've arrived. Go one more folder into it (there should be only one at this point) and you'll see lots of .cs and .Designer.cs files.

Locate the .cs and .Designer.cs files for your recently copied form. Open both with a text editor.

Find and replace every instance of the original form name with your new form name. Make sure to follow the appropriate naming conventions. Save both files, close your text editor--fire up Visual Studio and re-open your newly repaired project.