PDA

View Full Version : راهنمایی در مورد ویرایش نتایج جستجو

metal13
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 16:38 عصر
سلام
من یک برنامه برای نامه ارسالی و دریافتی درست کردم ولی مشکلی که دارم اینکه بعد وارد کردن اطلاعات دیگه نمیشه اونا رو ویرایش کرد. نمونه برنامه رو گذاشتم. از دوستان اگه کسی هست که بتونه راهنماییم کنه واقعا ازش ممنون میشم. منظورم اینکه تو قسمت جستجو بشه هر کدوم از فیلدها رو که بخواهم ویرایش کنم یا اگه روش کلیک یا دابل کلیک کنم اون نامه با مشخصاتش تو یک پنجره جدید باز بشه که بتونم اونجا فیلدهایی که میخوام رو ویرایش کنم و بعد تغییراتو ذخیره کنم.
لطفا اگه کسی می دونه چطوری باید این کارو انجام بدم بهم بگه. واقعا مهمه و وقت کمی هم دارم تا اینو آماده کنم.
ممنون

Fatollah_ghazi
شنبه 31 اردیبهشت 1390, 20:52 عصر
با سلام ميشه با فرمت 2003 بزاري؟

metal13
یک شنبه 01 خرداد 1390, 15:36 عصر
70211
اینم از فرمت 2003 دوست عزیز

Fatollah_ghazi
یک شنبه 01 خرداد 1390, 19:48 عصر
با سلام
اين نمونه اي كه گذاشتم ميتونه مشكلتو در حالت جستجو و ذخيره تغييرات حل كنه اگه بازم مشكلي داشتي مطرح كن. بيشتر سعي كن از ركوردست استفاده كني تا فرم هاي Bound
موفق باشيد.

metal13
یک شنبه 01 خرداد 1390, 20:44 عصر
با سلام
اين نمونه اي كه گذاشتم ميتونه مشكلتو در حالت جستجو و ذخيره تغييرات حل كنه اگه بازم مشكلي داشتي مطرح كن. بيشتر سعي كن از ركوردست استفاده كني تا فرم هاي Bound
موفق باشيد.

مرسی که جواب دادی ولی این چیزی که گذاشتی کار نمی کنه!!!

Fatollah_ghazi
دوشنبه 02 خرداد 1390, 08:30 صبح
سلام
من با كامپيوتر اداره هم چكش كردم كار ميكنه.
شايد اكسس شما مشكلي داره.

dadsara
دوشنبه 02 خرداد 1390, 11:36 صبح
سلام
دوست عزیز کلمات Insert یا Edit را جستجو کنید حتما به روشهای مورد نیاز خود دسترسی پیدا می کنید

metal13
دوشنبه 02 خرداد 1390, 22:50 عصر
دوستان عزیز مثل اینکه منظور منو درست متوجه نشدید. من فقط می خوام رو هر کدوم از نتایج جستجو که دوبار کلیک می کنم اونو تو یک فرم باز کنه که بتونم ویرایشش کنم. چندتا نمونه هم اینجا پیدا کردم ولی هیچکدوم رو این برنامه کار نمی کنه. لطفا یک نفر راهنماییم کنه. خواهش می کنم.

dadsara
سه شنبه 03 خرداد 1390, 08:11 صبح
سلام
اگر قصد ورود اطلاعات یا ایجاد اطلاعات را دارید فرم Frm_E را با کنید شماره رکورد مورد نظر را وارد کنید بعد از عبور از روی شماره ، مشخصات سایر فیلدها نمایان می شود بعد از تغییر ، کلید ذخیره را فشار دهید در این حالت اطلاعات تصحیح می شود
اگر شماره مورد نظر وجود نداشته باشد اطلاعات خالی شده می توانید آنرا را وارد کرده سپس کلید ذخیره را فشار دهید در اینحالت رکورد مورد نظر ایجاد می شود
اگر قصد جستجو دارید فرم Form1 را بازکنید رکورد مورد نظر خود را جستجو کنید اگر برروی هرکدام از رکوردهای موجود در لیست باکس کلیک کنید ، ابتدا فرم Frm_e باز می شود سپس شماره رکورد در آن قرار میگیرد با زدن Enter مشخصات ظاهر می گردد مابقی کار مشابه بالا است