ورود

View Full Version : اضافه نمودن لببل چشمک زن برروی فرم

sabaie
شنبه 26 شهریور 1384, 12:22 عصر
دریک نرم افزاز انبار می خواهم بروی فرم لببلی را قرار دهم که اگر user درخواست کالایی را وارد نمود شروع به چشمک زدن نماید تا انباردار از دریافت درخواست کالا با خبر شود :گریه: :لبخندساده .

:تشویق: دوست عزیز از همکاری شما ممنونم ولی من می خواهم که این لیبل را به یک query متصل کنم که اطاعات را از یک بانک بخواند که به کدهای مراکز هزینه حساس باشد و هنگامی که درخواست مورد نظر تحویل شد لیبل از حالت چشمک زن خارج شود . :تشویق:

:تشویق: با تشکر اگر نمونه فایلی در این مورد دارین لطفا اون به اشتراک بذارین :افسرده:

:kaf:فوری
احتیاج به کمک دارم

لطفا اگر میشه یک فایل جدید که به یک کوری و یک جدول متصل باشد ارسال نمایید با تشکر از همکاری شما :kaf: :kaf: :kaf:

mohammadgij
یک شنبه 27 شهریور 1384, 11:42 صبح
تو قسمت Form Timerاین دستور رو بنویس و هر وقت خواستی Lable مورد نظر رو Visible کن این دستور اجرا میشه

Private Sub Form_Timer()
Dim myvalue
Randomize
myvalue = Int((15 * Rnd) + 2)
Me.Examplelbl.BackColor = QBColor(Int(Rnd * 10))
End Sub

راستی در قسمت Timer Interval مربوط به فرم ،،،،،،،،،،،،، عدد 1024 زو وارد کن.

شاپرک
یک شنبه 27 شهریور 1384, 13:09 عصر
من امتحان کردم جواب نداد شما چی؟

mohammadgij
یک شنبه 27 شهریور 1384, 14:07 عصر
اینم فایل ضمیمه

sabaie
یک شنبه 27 شهریور 1384, 16:01 عصر
دوست عزیز از همکاری شما ممنونم ولی من می خواهم که این لیبل را به یک query متصل کنم که اطاعات را از یک بانک بخواند که به کدهای مراکز هزینه حساس باشد و هنگامی که درخواست مورد نظر تحویل شد لیبک از حالت چشمک زن خارج شود .

mohammadgij
دوشنبه 28 شهریور 1384, 09:48 صبح
خب منم که گفتم این کار رو با برنامه نویسی انجام بده
چند تا If یا به یه Case

شاپرک
دوشنبه 28 شهریور 1384, 10:26 صبح
جالب بود ... ممنون

mohammadgij
دوشنبه 28 شهریور 1384, 10:36 صبح
خواهش. من یادمه سال 80 بد بخت شدم تا این رو پیدا کردم. اون موقع نمیدونستم از کجا باید کمک بگیرم. اخرش توی یه Sample دیدمش و کلی به دردم خورد. موفق باشید

frb_forouzesh
شنبه 23 تیر 1386, 11:58 صبح
جالب بود . ممنون