PDA

View Full Version : سوال: کمبو باکس تایپ اتومات داشته باشه .(مشکل : با تغییر در نام،کد هم عوض بشه )

shocraneh
یک شنبه 01 خرداد 1390, 18:15 عصر
AutoComplete Mode به صورت Suggest
َAutoCompleteSource به صورت LIstItems
private void cmd_type_SelectedValueChanged(object sender, EventArgs e)
{
txt_typecode.Text = DS1.Tables["Tbl_WareHouseCombo"].Rows[cmd_type.SelectedIndex]["WareHouseType_Code"].ToString();
// txt_typecode.Text=cmd_type .SelectedValue .ToString () ;
}

private void Func_FillCombo()
{
DS1 = ObjWH.SelectAllCombo();
dataview2 = new DataView(DS1.Tables["Tbl_WareHouseCombo"]);
cmd_type.DataSource = dataview2 ;
cmd_type.DisplayMember = "WareHouseType_Name";
cmd_type.ValueMember = "WareHouseType_Code";
// cmd_type.SelectedValueChanged += new EventHandler(cmd_type_SelectedValueChanged);
//cmd_type.SelectedValue = DS1.Tables["Tbl_WareHouseCombo"].Columns["WareHouseType_Code"].ToString();
}

}
باید با تغییر کمبو آیدی مربوط به نام ،در یک تکس دیگه نمایش داده بشه .همه موارد درست است اما وقتی که کمبو به صورت کاراکتری پر میشود آیدی رو پر نمی کنه.

برای رفع این مشکل من ازTextUpdate و dataview2.RowFilterاستفاده کردم .مشکل اینجاست : با تایپ ف فیزیک رو اتومات میاره و اگراز کلید های جهتی استفاده بشه فیزیک هسته ای میاداما اگه یک ف داشته باشیم بدون تغییر در نام ،کدروعوض میکنه(فضای خالی رو میفرسته به cmd_type_SelectedValueChanged و کد مربوط به پدر که برای من همیشه1 است رو میاره) .در ضمن چون اطلاعات فیلتر شده
کلیه مقادیر رو نشون نمیدن .من برای رفع این مشکل از
DropDown
استفاده کردم و دوباره دیتاست رو پر کردم اما به نظرم این کار جالب نیست.دوستان روش بهتری ندارند؟؟