PDA

View Full Version : سوال: دعوت به همکاری برای طراحی یک وب سایت

pesare_matin2005
دوشنبه 02 خرداد 1390, 04:10 صبح
دعوت به همکاری برای طراحی یک وب سایت

سلام دوستان

کسی‌ هست که بتونه هم چین وب سایت رو برام آماده کنه ( یعنی‌ با کلیه امکاناتش ) ثبت نام، مشترکین .. امکان اضافه کردن و ویرایش و حذف مشترکین و تبلیغات. ) یعنی‌ هم بانک اطلاعاتی و هم طراحی و هم رابطه این دو محیط و همه چیزو آماده کنه و، وب سایت فقط امادی کار باشه.. چقد برام هزینه بر میداره....؟؟؟

یه نمونه از این وب سایت رو واستون میزارم .. من دقیقا همچینین وب سایت با همچین امکاناتی رو می‌خوام ... لطفا قیمتهی خودتونو بگین و حمصهین بگین که با چه نرمافزارهای رو استفاده می‌کنین و همینطور چه خدمات پس از فروش رو ارائهٔ میدین؟

مثال از این نمونه وب سایت : http://cudo.com.au

با تشکر.

PHP Assistant
دوشنبه 02 خرداد 1390, 08:23 صبح
والا قیمتی که خودم میزارم 200 الی 500 هست. نیاز به فتوشاپ داره و یه مدیریت محتوا. البته من خودم پروژه های دیگه ای دارم. اگه می خواید من انجام بدم که باید حالا حالا تو نوبت باشین.

ferankyy
دوشنبه 02 خرداد 1390, 09:02 صبح
دعوت به همکاری برای طراحی یک وب سایت

سلام دوستان

کسی‌ هست که بتونه هم چین وب سایت رو برام آماده کنه ( یعنی‌ با کلیه امکاناتش ) ثبت نام، مشترکین .. امکان اضافه کردن و ویرایش و حذف مشترکین و تبلیغات. ) یعنی‌ هم بانک اطلاعاتی و هم طراحی و هم رابطه این دو محیط و همه چیزو آماده کنه و، وب سایت فقط امادی کار باشه.. چقد برام هزینه بر میداره....؟؟؟

یه نمونه از این وب سایت رو واستون میزارم .. من دقیقا همچینین وب سایت با همچین امکاناتی رو می‌خوام ... لطفا قیمتهی خودتونو بگین و حمصهین بگین که با چه نرمافزارهای رو استفاده می‌کنین و همینطور چه خدمات پس از فروش رو ارائهٔ میدین؟

مثال از این نمونه وب سایت : http://cudo.com.au

با تشکر.
من برات انجامش میدم با قیمت 300 تا 400

saman.1001
دوشنبه 02 خرداد 1390, 09:32 صبح
با سلام
دوستان این سایت در مورد چی هست
سایت تبلیغاتی هست؟

pesare_matin2005
دوشنبه 02 خرداد 1390, 10:11 صبح
ممنون از دوستانی که جواب دادن ..... ولی‌ ذکر نکردین که از چه سافتور‌های میخایین استفاده کنین و چقدر زمان میگره که آماده بشه؟؟!! و حتا چی‌ تحویل میدین و اینکه خدمت پس از فرشتون چی‌ هستش ؟نمونه وب سایت درین ؟

این سایت یه سایت بین مشتری و فروشنده می‌شه واسه تبلیغاتشن

pesare_matin2005
دوشنبه 02 خرداد 1390, 10:18 صبح
دقیقا درسته باید مدیریت داده هارو بتونم انجام بدم و بتونم ( بنر ) جدید بذارم و تبلیقی آرو توی بانک اطلاعات داشته باشم، یه کار تمام حرفی می‌خوام... و اگر این وبپگ رو بطور کامل اوکی تحویل بدین ... وبسیت‌های دیگرو هم بتون پیشنهاد می‌کنم.( جواب کامل لطفا.... از ۲۰۰ تا ۵۰۰ که قیمت نشد دوست من ؛)

Slytherin
دوشنبه 02 خرداد 1390, 15:16 عصر
دوست عزیز شما ابتدا باید تمام نیازمندی ها و امکانات دقیقتون رو که از سایت انتظار دارید بنویسید تا با توجه به اون بررسی شود که چه چیزی نیاز شما را بر طرف می کند.
حتی شاید با نصب یک CMS ساده نیاز شما حل شود و نیاز به هذینه بالا نداشته باشید.
لطفا دقیق مطرح کنید که سایت قرار است چه کاری انجان دهد، چه چیزی را مدیریت کند تا با بررسی آن شما هم به جواب برسید.

pesare_matin2005
دوشنبه 02 خرداد 1390, 17:28 عصر
اوکی سایت که من به عنوانه مثل مطرح کردم تقریبا همه چیزو مشخص میکنه. ولی‌ چشم.

من یک وبسیت تبلیغاتی می‌خوام بسازم ... توی این شرتی که من دارم یه سری عدم هستن که می‌رن مهلهی مختلب و تخفیفات ویجی ( وبن خرید با تخفیف ویژه ) اون محل رو ضبط می‌کنن و اونو به صورت الکترونیک توی سایت غارا میدان و مشتری که قبلان ثبت نم شده میتونه یه وبن یا هر چنتا بونه از وبسیت خریداری کنه و با اون وبن که مخصوص شرکت من هست می‌تونه از تهفیف ویژه برخوردار بشه.

و این کار ۱۰۰ در ۱۰۰ نیز به یک بانک اطلاعاتی قوی داره.... چون علاوه بر اطلاعات مشتری باید بانک روزآنه به روز رسانی بشه با اگهی‌های تخفیفات ویجی همون روز و البته اگه از روزی قبل هم چیزی باقی‌ مونده باشه نشون بعده..

این وب سایت باید توانی قرار دادن چند شهر رو هم داشته باشه. و همینطور لینک به فیسبوکو توئیتر رو و از این وبستی‌های دوست یابی‌.

کاربر روی هر تبلیغی که لیکک می‌کنم باید یه شمرندی منفی‌ هم داشته باشه که نشون بعده که کای این وبنِ خرید ویژه تموم می‌شه.

سایت زیاد سخت نمیتونه باشه.. ؤل متاسفانه چون خودم کارِ عملی‌ نکردم با بانک اطلاعاتی در محیط وب نمیتونم این کارو انجام بدم ( وقت زییدی ندارم که بذارم روی پروژه )

من خودم در کار شبکه و برنامه نویسی کاربردی هستم.

و چون می‌دونم امروزه بیشتر وبسرور‌ها از لینوکس استفاده می‌کنن پاش بهتره که کد نویسی با پ هیج پ باشه....

البته بازم به نظر شما بستگی داره....

من این سایت رو کامل و بدونه هیچ مشکلی‌ در خواست می‌کنم . لطفا اگه الان واضح بود .. به من مبلغ پیشنهدیو و زمان رو که صرف این کا رمیکنی بگین ...

ممنون