PDA

View Full Version : طریقه ساختن logfile یا فایل ثبت عملکرد کاربران...

pantea_l62
شنبه 26 شهریور 1384, 20:07 عصر
سلام
می خواستم در مورد این مسئله اگه اطلاعاتی دارید توضیح و راهنمایی بدید لطفا.
چطور میشه چنین برنامه ای نوشت و باهاش کار کرد؟
من می خوام یه گزارش از عملکرد کاربران که بابرنامه کار می کنن ایجاد کنم.در مورد جزییات وگزینه های لازم و نحوه کار لطفا توضیح کامل بدید و اگه کد یا سورسی در اختیار دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید

متشکر

Hamedm
شنبه 26 شهریور 1384, 21:15 عصر
سلام
می خواستم در مورد این مسئله اگه اطلاعاتی دارید توضیح و راهنمایی بدید لطفا.
چطور میشه چنین برنامه ای نوشت و باهاش کار کرد؟
من می خوام یه گزارش از عملکرد کاربران که بابرنامه کار می کنن ایجاد کنم.در مورد جزییات وگزینه های لازم و نحوه کار لطفا توضیح کامل بدید و اگه کد یا سورسی در اختیار دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید

متشکر

سلام

لطفا بیشتر توضیح بدید.

اگه بانکتون SQL Server است، من یک Trigger نوشتم که تمام عملیاتی رو که هر کاربر به بانک وصل میشه و روی بانک انجام میده رو با تمام جزئیات (نام کاربر، ساعت ، تاریخ، نوع در خواست از SQL Server و ...) در یک جدول ذخیره میکنه. اگه منظورت یک همچین چیزه، بگو تا اینجا قرارش بدم.

در پناه حق موفق باشید و پرتوان

pantea_l62
یک شنبه 27 شهریور 1384, 11:50 صبح
سلام آقای hamedm
ممنونم از جوابتون و منظورم همین بود .و البته می خوام این نتایج در بخشی از windows form هام قابل نمایش باشه.
من در اصل تصورم از چنین برنامهای trace کاربران برنامه هستش وخوب فکر می کنم این چیزهایی که شما گفتید همینه اگه جزییاته بیشتری داره لطفا راهنمایی کنید.
در مورد ایجاد و نحوه کار با برنامتون هم توضیح کامل بدید که ما زیاد مزاحمتون نشیم.
متشکرم

rezaei manesh
دوشنبه 28 شهریور 1384, 08:19 صبح
سلام
خیلی خوبه من هم یه مدت دنبال این بودم ولی من در اون برنامه فقط آخرین تاریخ ورود هر کاربر و تاریخ تغیرات کاربر برام مهم بود اما یه برنامه به این شکل خیلی می تونه مفید باشه
آقا حامد ممنون می شیم اگه یه نمونه کد از برنامه ات بزاری

m_nejad
دوشنبه 28 شهریور 1384, 10:55 صبح
آقا حامد من هم نیاز دارم البته اگر در vb6 هم دارید لطفا

habedijoo
دوشنبه 28 شهریور 1384, 12:31 عصر
سلام به همگی

دوستان این کار رو توی Sql Server انجام می دن . نه توی VB و یا VB.NET .
در واقع شما یه تریگر روی جدول مورد نظرتون می زارید که هر کسی خواست اونو دستکاری کنه مشخصاتش رو توی یه جدول ثبت کنه . تازه میشه براش تعریف کرد اگر User خواصی باشه اجازه برخی کارها رو نداشته باشه .
پس به زبون برنامه نویسی ربطی نداره .
اگر توضیح بیشتر و دقیقتری لازمه بگید تا به کمک بقیه دوستان این مورد رو حل کنیم .

امیدورام که اطلاعاتم درست باشه .

با تشکر از همه

Hamedm
دوشنبه 28 شهریور 1384, 16:25 عصر
سلام آقای hamedm
ممنونم از جوابتون و منظورم همین بود .و البته می خوام این نتایج در بخشی از windows form هام قابل نمایش باشه.
من در اصل تصورم از چنین برنامهای trace کاربران برنامه هستش وخوب فکر می کنم این چیزهایی که شما گفتید همینه اگه جزییاته بیشتری داره لطفا راهنمایی کنید.
در مورد ایجاد و نحوه کار با برنامتون هم توضیح کامل بدید که ما زیاد مزاحمتون نشیم.
متشکرم
سلام

ببخشید که کمی دیر شد.
والا تریگر کاملشو یادم نیست کجا قرار دادم، بخاطر همین برای اینکه بدقولی نکرده باشم، یکی براتون نوشتم که کامل هم نیست (چون بیشتر از این وقت نکردم روش کار کنم) بقیه اطلاعات رو خودتون لطف کنید به تریگر اضافه کنید.

با عرض پوزش.

Hamedm
دوشنبه 28 شهریور 1384, 20:24 عصر
سلام

البته اگه سرورتون خیلی شلوغه، این Log خیلی زود حجمش زیاد میشه. مواظب این مورد هم باشید.

sm
یک شنبه 09 بهمن 1384, 10:19 صبح
آقا حامد تونسین سورس اصلی رو گیر بیارین؟