PDA

View Full Version : سوال: خطایLogin failed for user 'NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE'.از کجاست؟

mohammadyaser
سه شنبه 03 خرداد 1390, 09:15 صبح
سلام من بعد از اپلود دیتابیسم با خطای با لا مواجه می شم کسی از دوستان میدونه برای چیه؟
اینم کانکشنم:Data Source=localhost;Initial Catalog=Salary;User ID=saa;Password=66108715 ;Integrated Security=SSPI;Persist Security Info=False;
اینم متن کامل خطام:
Login failed for user 'NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE'.

Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code.

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Login failed for user 'NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE'.

Source Error:

Line 52: cmd2.CommandText = "select AMH0101 from MHAZINEH where AMH0904='" + intRandomNumber + "'"; Line 53: cmd2.Connection = con1; Line 54: con1.Open(); Line 55: helpunic = Convert.ToInt32(cmd2.ExecuteScalar()); Line 56: con1.Close();
ممنون

ghazal4843
سه شنبه 03 خرداد 1390, 09:25 صبح
سلام
شما تو sql server در قسمت security-> logins دقیقا با همین نام یه user جدید بسازید و دسترسی
به بانک خودتون رو براش فعال کنید

mohammadyaser
سه شنبه 03 خرداد 1390, 09:36 صبح
من این کار رو انجام دادم بعد اپلود کردم
ولی نکته ای که وجود داره من در حالت لوکال از یک instance دیگه به غیر از سیستم خودم استفاده می کردم.احتمال داره چون این کارو میکردم خطا بگیرم؟

behiunforgiven
سه شنبه 03 خرداد 1390, 11:25 صبح
دوست من در حالت کلی بهترین راه برای کانکت شدن به دیتابیس اینه که یک کاربر با نام کاربری و کلمه عبور (username & password) جدا برای خودتون توی اون دیتابیس بسازید و وقتی میخواید کانکت بشید از اون مشخصات استفاده کنید.

در این صورت دیگه با این مشکل مواجه نخواهید شد.