PDA

View Full Version : چگونه در سیلورلایت UI رو طراحی کنم

mohsen_zelzela00
سه شنبه 03 خرداد 1390, 15:45 عصر
با سلام خدمت اساتید محترم

من تازه شروع کردم به خوندن Silverlightو قصد دارم که یه پروژه ی رو باهاش بصورت آزمایشی طراحی کنم ولی سوالی که برام پیش اومده اینه که برای طراحیUI آیا ابزاری خاصی وجود داره که ما خودمون رو درگیر کد XAML نکنیم یا نه؟؟؟

اگه جواب مثبت است ممنون میشم یه منبع خوب برای این کار معرفی کنید(فکر کنم به استفاده از Expression.Blend این کار شدنیه درسته؟؟؟؟؟؟)

hamidhws
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 06:04 صبح
سلام

بله دوست عزیز با blend شدنیه . و به همه هم پیشنهاد میکنم برای طراحی رابط کاربری از vs استفاده نکنن!

davoodrm666_666
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 07:20 صبح
سلام

بله دوست عزیز با blend شدنیه . و به همه هم پیشنهاد میکنم برای طراحی رابط کاربری از vs استفاده نکنن!

دوست عزيز مي شه دليله اين كه با vs طراحي نكنيم رو بگيد؟

mohsen_zelzela00
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 14:05 عصر
سلام

دوست عزیز ممکنه برای کار با blend یه منبع معرفی کنی؟؟ یه منبع که واقعاً در مورد طراحی صفحات وب با Blend باشه

hamidhws
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 21:35 عصر
دوست عزيز مي شه دليله اين كه با vs طراحي نكنيم رو بگيد؟

blend برای کمک و راحتی جهت طراحی wpf و سیلورلایت ساخته شده . شاید لفظ نکنید درست نباشه اما کار طراحی رو با بلند انجام بدید و کد نویسی رو با vs خیلی بهتره . در واقعا میشه همه اون کارهایی رو که با بلند انجام میدید رو با vs هم انجام بدید اما با بلند خیلی سریع تر به نتیجه میرسید

دوست عزیز ممکنه برای کار با blend یه منبع معرفی کنی؟؟ یه منبع که واقعاً در مورد طراحی صفحات وب با Blend باشه
http://barnamenevis.org/showthread.php?251604-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Blend