PDA

View Full Version : سوال: غیرفعال کردن استایل گرفتن خودکار در موقع طراحی صفحه

debugger
سه شنبه 03 خرداد 1390, 18:25 عصر
من وقتی دارم یک صفحه طراحی می کنم . در سورس صفحه که نگاه می کنم همینطور استایل می گیرد و رفته رفته زیاد میشود . قبلا یه جا خونده بودم که که میشه این کار را غیر فعال کرد

من میخوام بعد از طراحی صفحه یه css درست کنم و همه چیزو توش ست کنم. ولی این کار مزخرف دات نت اعصابمو خط خطی کرده

اخه یکی نیست به تو چه من چه استایلی میخوام . خودش هم یکی دو تا نیست 15 دقیقه بود داشتم طراحی می کردم رفتم سورس صفحه دیدم 50 ، 60 تا استایل ساخته و به cssclass ها نسبت داده

لطفا کمک کنید از شر این مزاحم ها خلاص بشوم

debugger
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 12:56 عصر
کسی تا حالا با این مورد رو به رو نشده ؟؟؟ یا فقط در برنامه های من این چنین است ؟

TeacherMath
چهارشنبه 04 خرداد 1390, 15:37 عصر
سلام .قبل از هر چیر باید برای هر چیز که به صفحه اضافه می کنید یک class یا یک id تعریف کنید و در فایل css نیز آن را وارد کنید .سپس به مسیر زیر بروید و این تنظیمات را انجام دهید.
Tools->Option->Html Desiner->css styleing->manual style application

debugger
چهارشنبه 11 خرداد 1390, 19:07 عصر
درست نشد. اين چيز هايي كه گفتي اصلا ربطي به موضوع نداشت .

Rohollaes
چهارشنبه 11 خرداد 1390, 19:35 عصر
سلام دوست عزیز . من هم قبلا از این راهی که تو میرفتی استفاده کردم و بعدا استایل هامو به یه فایل css انتقال میدادم که خوب غیر این مشکلی که شما گفتی مشکلات دیگه ای هم داره. بهترین راه حل اینه که از اول یه فای css درست کنی و اونو به صفحه ی مورد نظر درگ کنی و کدهای css تو از همون اول داخل اون تست کنی